اخبار ارز دیجیتال

گامهای اولیه 0x

تیمی که پشت پروتکل DEX برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) 0X قرار دارد، امروز در پستی درمورد انجمن های خود در زمینه مدیریت و تحقیقات، با ایجاد “بذر خزانه داری متعلق به جامعه که توسط آزمایشگاه های 0x تأمین می شود” برنامه های اولیه خود را برای تمرکز دولت خود اعلام کرد.
**زیروایکس (0x) یک پروتکل بازِ بدون نیاز به مجوز است که امکان تبادل توکن‌های ERC20 را در فضایی تحت بستر بلاک چین اتریوم با هدف تقویت صرافی‌های غیرمتمرکز فراهم می‌کند.
در ادامه این پست، “در حالی که ما به مأموریت خود برای ایجاد یک دنیای توکن دار که در آن تمام ارزش ها آزادانه جریان داشته باشند ، ادامه می دهیم ، آزمایشگاه های 0x قصد دارند با تهیه بذر خزانه داری یک جامعه با مدیریت DAO آزمایش کنند.” “برای ایجاد DAO، آزمایشگاه های 0x مجموعه ای از نمایندگان bootstrap را شناسایی می کنند که مراحل اولیه تمرکززدایی حاکمیت را دنبال می کنند.”
**سازمان غیر متمرکز مستقل (انگلیسی: The DAO (organization)‎) یک سازمان مستقل دیجیتالی است که با کار غیر متمرکز به نوعی برای فعالیت‌های تبلیغی و انتفاعی و صندوق ذخیره ارزی که فاقد هیئت مدیره و ساختار مدیریت متعارف است، سرمایه‌گذاری می‌کند .
به گفته تئو گونلا، مدیر محصولات پلتفرم در آزمایشگاه های 0x و نویسنده پست “معرفی 0x DAO” ، اعضای جامعه دیرینه نباید از اقدام برای تمرکززدایی تعجب کنند.
وی گفت: “ما در ابتدا تمرکز خود را در مورد تمرکز تدریجی پروتکل در سال 2017 ، زمانی که ZRX، رمز 0x را معرفی کردیم، به اشتراک گذاشتیم.” “ما همیشه تصور می کردیم که دارندگان ZRX روزی می توانند تمام جنبه های پروژه را از مدیریت خزانه داری جامعه تا ارتقا پروتکل رانندگی کنترل کنند.”
این حرکت در طی یک دوره تولید خاص برای پروژه انجام می شود. به روزرسانی v4 در شبکه اصلی آنها منجر به افزایش قیمت توکن ZRX بومی در ماه گذشته شد و هفته گذشته آزمایشگاه های 0x یک کمک مالی 15 میلیون دلاری به رهبری Pantera Capital را بستند. ZRX در حال حاضر 1.81 دلار قیمت دارد که بیش از 300 درصد در ماه افزایش دارد.
حکمرانی برای توسعه پروتکل جایگاه مطلوبی ندارد، اما گونلا می گوید که “تا پایان سال” حکومت کاملاً می تواند حاکم باشد.
“اولین گام طبیعی مدیریت خزانه داری جامعه است. این به دارندگان ZRX امکان می دهد تا با سیستم حاکمیت آشنا شوند و در حالی که هنوز برخی از مرزهای ایمن را دارند، کاملاً آزمایش کنند. ” “گام بعدی گسترش دسترسی سیستم به همه جنبه های پروتکل است، از جمله نسخه های به روز شده که با راه اندازی اخیر 0x v4 ساده تر شده است.”
در حرکت برای ایجاد یک ساختار DAO ، 0x به یک صنعت در تلاش است تا به حاکمیت غیرمتمرکز بپردازد.
گونلا می گوید:

“ما در مجموع در حال قدم زدن در قلمرو هماهنگی انسانی ثبت نشده هستیم. بزرگترین چالش جمعی انتقال از جوامع “درگیر” به “پاسخگو” خواهد بود. با رشد باورنکردنی در پذیرش بلاکچین عمومی و شکوفایی علاقه به حاکمیت پروژه های باز ، ما اطمینان داریم که جامعه 0x در سال های آینده به یک جامعه کاملاً پاسخگو تغییر خواهد کرد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا