اخبار ارز دیجیتال

100000 اتریوم برای استکینگ صرافی کراکن

بیش از ۶۰ میلیون دلار در صرافی کراکن قفل شد

بیش از 100000 اتریوم، با ارزش 60 میلیون دلار، قبلاً در Eth2 در صرافی Kraken ظرف چهار روز پس از راه اندازی سرویس، قفل شده است.

تنها چهار روز پس از شروع سرویس سهام Eth2، مشتریان صرافی محبوب رمز ارز Kraken مستقر در ایالات متحده بیش از 100000 اتر به ارزش 60 میلیون دلار سپرده اند.

بعد از اجرای نسخه دوم اتریوم انتظارات در 8 دسامبر فراتر رفت، و تخمین زده شد که خدمات سهام آن تقریباً 8 درصد از کل ETH موجود برای Ethereum 2.0 را نشان می دهد. Kraken تخمین می زند که سرویس آن یک APY بین 5 تا 17 درصد ارائه دهد.

جرمی ولش، معاون رئیس شرکت کراکن، اظهار داشت که این مبادله “مدت هاست که از حامیان اتریوم است” و خاطرنشان کرد که کراکن یکی از اولین صرافی هایی است که اتر را در اوت 2015 لیست کرد.

جرمی همچنین خاطر نشان کرد که حجم معاملات ETH Kraken به طور معمول معادل 15 تا 40 درصد تجارت روزانه بیت کوین از اول دسامبر است.

Kraken در ارائه Eth2 به عنوان یک سرویس تنها نیست، با Binance Huobi و Bitcoin Suisse همه در طول هفته گذشته خدمات خود را راه اندازی کرده اند. OKEx هم چنین انتظار دارد تا پایان ماه سرویس خود را راه اندازی کند، در حالی که Coinbase در “اوایل سال 2021” به این جعم می پیوندد.

به همین ترتیب، درصد قابل توجهی از ETH می تواند در میان تعداد زیادی از مبادلات عمده متمرکز شود.

رابط کیف پول Ethereum MyEtherWallet همچنین ادغام stack DApp. Staked را اعلام کرده است. کاربران MEW می توانند از طریق رابط وب شرکت یا برنامه کیف پول آندروید ، اتر را درگیر کنند. تیم اوگیلوی، مدیر اجرایی استاكد اظهار داشت:

“MEW به درستی به عنوان یکی از کیف پول های اصلی Ethereum در نظر گرفته شده و تنها مناسب آن است که کاربران MEW اکنون می توانند از زیرساخت های استکینگ ما برای شرکت در ارتقا عمده Ethereum استفاده کنند.”

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا