اخبار ارز دیجیتال

11 شاخصی که نشان می دهد رکورد جدید اتریوم فقط آغاز کار است

بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که رالی صعودی اتریوم ادامه دار می باشد. این موضوع به اکوسیستم DeFi و مبانی شبکه اتریوم اشاره دارد.

با توجه به اینکه Ethereum طی 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح جدید خود رسیده است ، تعدادی از تماشاگران معتقدند که اتر می تواند به سرعت از محدوده قیمت 1400 دلار عبور کند.

اصول بنیادین اتریوم این اعتقاد را تقویت می کند که اتر ممکن است در اواسط 1400 دلار مقاومت در برابر گذشته را تجربه کند ، بسیاری از آنها به اکوسیستم DeFi رو به رشد Ethereum به عنوان نیرویی که احتمالاً ETH را به سمت کشف قیمت هدایت می کند اشاره دارند.

در 19 ژانویه، اسپنسر نون از صندوق VC رمزنگاری واریانت 11 شاخص را به اشتراک گذاشت که به نظر او نشان می دهد یک بازار گاوی و صعودی بیشتر در راه است. وی به این واقعیت اشاره کرد که بیش از یک میلیون آدرس منحصر به فرد در طی هشت ماه گذشته با DeFi ارتباط برقرار کرده اند.

نون اضافه می کند که حجم DEX ماهیانه در حال حاضر در بالاترین رقم بیش از 30 میلیارد دلار را دارد ، در حالی که بیش از 20 میلیارد دلار به پروتکل های وام DeFi واریز شده است – از این میزان بیش از 4.5 میلیارد دلار به عنوان وام های معوق صادر شده است.

با نگاهی فراتر از DeFi، نون همچنین نشان می دهد که اتریوم بهترین شبکه بلاکچینی است که با هزینه های روزانه تولید می شود – احتمال بیش از 50٪ BTC را شکست می دهد. تعداد آدرسهای فعال اتر روزانه در 12 ماه گذشته دو برابر شده است و به بالاترین رقم 550،000 رسیده است. و اینکه تقریباً 20 میلیارد دلار پول ثابت در سال گذشته در اتریوم ضرب شده است.

این موضوع اشاره می کند که در حال حاضر بیش از 25 میلیارد دلار در DeFi قفل شده می باشد. وی افزود: 21 پروتکل مالی غیرمتمرکز اکنون حداقل 100 میلیون دلار ارزش کل قفل شده هر یک را نشان می دهد.

وی عقیده دارد که اتریوم قوی ترین شبکه جهانی می باشد.

پرواز اتریوم

علی رغم افزایش اصول اساسی اتریوم، نون خاطرنشان می کند که تعداد معاملات اتر با ارزش بیش از 100000 دلار هفت برابر کمتر از اوج ژانویه 2018 است، که نشان می دهد “موسسات هنوز وارد بازی نشده اند”.

در همان روز، یک Token Terminal، یک پلت فرم تحلیلی که از معیارهای مالی سنتی مانند P / E برای بررسی بازارهای رمزنگاری استفاده می کند، در توئیتی نمودار “نسبت قیمت به فروش” اتریوم را با عنوان “این حرکتی متفاوت است” نوشت.

نمودار نشان می دهد که قیمت اتریوم نسبت به هزینه های تولید شده در شبکه به پایین ترین حد خود رسیده است – پیشنهاد می شود بازار بسیار کم ارزش باشد. با این حال، پاسخ ها در توییتر قابلیت استفاده از معیار را برای اتریوم به چالش می کشد، با اشاره به اینکه “فروش” اتریوم شامل هزینه هایی است که توسط ماینرها جمع آوری می شود.

داده هایی به اشتراک گذاشته شده است که که نشان می دهد حجم روزانه معاملات اتریوم اکنون 28 درصد از بیت کوین بیشتر است.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا