اخبار ارز دیجیتال

1400 شرکت برای بوت کمپ خرید بیت کوین ِMicroStrategy ثبت نام کردند

MicroStrategy پیشرو در شرکت هوش تجاری جهانی در این هفته یک سمینار آنلاین را برگزار می کند تا ملاحظات حقوقی شرکتهایی را که به دنبال ادغام بیت کوین در تجارت و ذخایر خود هستند، توضیح دهد.
مایکل سایلور مدیرعامل MicroStrategy در تاریخ 3 فوریه در توئیت خود گفت، که نمایندگان بیش از 1400 شرکت از قبل در این رویداد ثبت نام کرده اند که “Bitcoin for Corporatetions: ملاحظات قانونی” نامگذاری شده است.
این سمینار در 3 فوریه و 4 فوریه برگزار خواهد شد، و پنج جلسه یک ساعته برای روز اول و دو جلسه 30 دقیقه ای برای جلسه دوم برنامه ریزی شده است.
مباحث مورد بحث روز اول، شامل استراتژی هایی برای ادغام بیت کوین در ذخایر خزانه داری و سوالات مربوط به ملاحظات حسابداری، مالیاتی، حقوقی و حسابرسی برای شرکت هایی است که این استراتژی را دنبال می کنند.
روز دوم سخنرانی هایی از بورس های رمزنگاری برتر و مدیران صندوق، از جمله،Coinbase Binance ، Grayscale و Galaxy Digital خواهد بود.
در ماه اوت، MicroStrategy پس از آشکار کردن خرید 21000 BTC به قیمت 250 میلیون دلار معروف و خبرساز شد. ماه بعد، Saylor اعلام کرد که این شرکت 16،796 بیت کوین اضافی به قیمت 175 میلیون دلار خریداری کرده است، شرکت برای انجام معامله به طور مداوم تقریبا 0.19 BTC را در هر سه ثانیه در طول 74 ساعت خریداری می کند.
در ماه دسامبر ، MicroStrategy ، مبلغ 650 میلیون دلار اوراق قرضه صادر كرد كه به سرعت برای خرید 29،646 BTC جمع آوری شد. این شرکت در اواخر ژانویه 314 بیت کوین اضافی و این هفته 295 BTC دیگر به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرد و ذخایر بیت کوین خود را به 71،079 BTC یا 0.38٪ از میزان عرضه بیت کوین رساند.
در حالی که MicroStrategy مبلغ 1.095 میلیارد دلار برای جمع آوری دارایی های BTC خود پرداخت کرده است، قیمت های فعلی ارزش سهام را 2.57 میلیارد دلار ارزیابی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا