اخبار ارز دیجیتال

270 هزار بیت کوین در یک ماه به فضای ذخیره سازی منتقل شد

سرمایه گذارانی که در طولانی مدت در این زمینه هستند طی 30 روز گذشته 270،000 بیت کوین را در فضای ذخیره سازی قفل کرده اند.

با وجود افزایش قیمت ها، سرمایه گذاران بیت کوین در دراز مدت بیت کوین خود را قفل می کنند، در 30 روز گذشته 270،000 بیت کوین از عرضه خارج شده است.

طبق داده های منتشر شده توسط تجمع داده های بازار رمزنگاری Glassnode، کیف پول های بیت کوین طی ماه گذشته 270،000 بیت کوین واریزی داشته اند، در حالی که ابتدای ژانویه 175،000 بیت کوین بود.

داده ها نشان می دهد که میزان عرضه بیت کوین (BTC) طی نه ماه گذشته به طور مداوم کاهش یافته است، در حالی که میزان عرضه آن در حال حاضر در 21.3٪ متوقف شده است و هیچ نشانه ای از برگشت ندارد.

عرضه غیر نقدینگی بیت کوین به طور فزاینده ای می تواند برای قیمت آن صعودی باشد، در حالی که معامله گران خرده فروشی و موسسات جدید در حال کاهش عرضه هستند. Glassnode تخمین می زند که تقریباً 80٪ از 18.6 میلیون بیت کوین در گردش در حال حاضر در کیف پول های “غیر لیکوئید” ذخیره شده است.

به گفته Glassnode، اگر كمتر از 25٪ از بیت کوین دریافتی در طول عمر نهاد منتقل شده باشد، کیف پول بیت کوین غیر قابل نقد در نظر گرفته می شود. در مقابل، برای اینکه بسیار حجیم تلقی شود، اکثر بیت کوین باید با گردش کمتر از 25 درصد ورودی منتقل شود.پ

کاهش ذخایر

از 3.9 میلیون بیت کوین Glassnode که بسیار حجم بالایی دارند، 61٪ یا 2.38 میلیون توسط صرافی های متمرکز نگهداری می شود. تعادل آنها نیز کاهش یافته است، با داده های شرکت تحلیلی CryptoQuant که نشان می دهد ذخایر بورس ها از جولای 13.8 کاهش یافته است.

افزایش سرمایه گذاری نهادی ممکن است یک نیروی قابل توجه در کاهش میزان حجم بیت کوین باشد، زیرا سرویس ردیابی کیف پول Bitcoin Treasury در حال حاضر تخمین می زند که 33 نهاد سازمانی بیش از 1.2 میلیون BTC یا 6.5٪ از منابع در گردش بیت کوین را جمع آوری کرده اند.

در چند روز گذشته، Grayscale از 20 ژانویه 2021 حدود 25000 BTC با سبد سهام 641،523.7 BTC افزایش داشته است. برای این که بخواهیم این را در نظر بگیریم، هر روز تقریباً 900 بیت کوین استخراج می شود. به گفته Glassnode، با این حال، به طور متوسط ​​فقط یک سوم از آن از جولای سال 2020 به صرافی ها ارسال می شود.

داده های شرکت سرمایه گذاری SwissBorg نشان می دهد که در نیمه دوم سال 2020، سرمایه گذاران نهادی به طور متوسط ​​بیش از 230٪ از BTC تازه استخراج شده را خریداری کرده اند. خرید اضافی از PayPal و Square (همراه با مقدار تخمینی بیت کوین از دست رفته در هر روز) تقاضا می تواند تا 500٪ از عرضه جدید باشد.

در اوایل امروز بزرگترین مدیر دارایی جهان BlackRock با تشکیل پرونده SEC، لیست مشتقات بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری احتمالی معرفی کرد. این شرکت با دارایی تحت مدیریت 7.81 تریلیون دلار، بیش از هفت برابر کل بازار Crypto، وارد سال 2021 شد.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا