اخبار ارز دیجیتال

3 دلیل که تحلیلگران فکر می کنند بیت کوین بعد از تجمع بالاتر می رود و به 18800 دلار می رسد

بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال علی رغم ریزش شدید و رسیدن به منطقه 14000-15000 دلار،در حال انفجار و رسیدن به بالاترین حد خود است. هم اکنون بیت کوین با قیمت 18800 دلار معامله میشود. این مقدار بالاترین نرخ چند سال گذشته است.
با ادامه هجوم خریداران، این کوین طی 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش یافته است. با توجه به گزارش خبرگذاری newsbtc سه دلیل وجود دارد که چرا ارزهای رمزنگاری شده در هفته های آینده به سمت بالا حرکت می کند.

دلیل اول: بیت کوین بیشتر از وال استریت پشتیبانی می کند

اول و مهمترین دلیل این است که، بیت کوین با وجود ترس از کلاهبرداری ارز رمزپایه، حمایت بیشتری از سرمایه گذاران وال استریت می کند.
یکی از CIO ها در Blackrock ، یکی از بزرگترین شرکتهای مالی جهان اعلام کرد که فکر می کند ارزهای رمزنگاری شده برای ماندن هستند و ممکن است بیت کوین جایگزین طلا شود. سکه پس از این بخش در CNBC به جمع شدن 500 دلار ادامه داد، که نشان می دهد تا حدودی با این تایید همراه است.
شایعه شده بود که Blackrock در سال 2017 و 2018 به شدت به دنبال ارزهای رمزنگاری شده است، هرچند که براساس گزارش ها، این فقط تلاش های داخلی بود.
با تأیید یکی از مقامات ارشد شرکت در تایید بیت کوین، شرکت ممکن است به زودی وارد این فضا شود.

BlackRock

بلک‌راک (به انگلیسی: BlackRock) شرکت خدمات مالی آمریکایی است، که در زمینه سرمایه‌گذاری، مدیریت سرمایه‌گذاری، مدیریت ثروت و مدیریت دارایی فعالیت می‌کند. و با دارایی تحت مدیریت ۷٫۴ تریلیون دلار، به‌عنوان بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان شناخته می‌شود.
شرکت بلک‌راک در سال ۱۹۸۸ توسط لارنس فینک (رئیس هیئت مدیره فعلی) و با مشارکت رابرت کاپیتو و سوزان واگنر تأسیس شد و در سال‌های نخست به‌عنوان شرکت تابعه گروه بلک‌استون فعالیت نمود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

دلیل دوم: Technical Breakout

رالی در حال خرید و فروش بیت کوین نشان دهنده یک شکست فنی در گذشته از سطح مقاومت اصلی است که اکنون باید به عنوان پشتیبانی عمل کند.
از آنجایی که ارز رمزنگاری شده طی هفته های اخیر توانسته 14000 ، 16000 دلار و سپس 17،000 دلار را به عنوان حمایت، حمایت کند، تحلیلگران چشم به راه حرکت به سمت 20،000 دلار هستند.
نکته ایی که حائز اهمیت است این است که برخی انتظار ندارند 20000 دلار خطر واقعی برای روند صعودی بیت کوین را به همراه داشته باشد. این تا حدی به این دلیل است که BTC فقط برای مدت کوتاهی در سال 2020 با 20000 دلار معامله کرد.

دلیل سوم: مبانی بهتر از همیشه

با توجه به همه اینها، اصول فضای بیت کوین از هر زمان دیگری بهتر است زیرا جهان به تلاش های خود برای تورم ارزهای ناخواسته برای جلوگیری از اثرات سوهمه گیر ادامه می دهد.
پل تودور جونز، یک سرمایه گذار میلیاردر در ماه مه در بیت کوین نوشت:

“چیزی که علاقه من را از این لیست دارایی برانگیخت و ممکن است روزی توسط GMI برجسته شود، بیت کوین است. من نه آدم سختی هستم و نه یک مهره رمزنگاری شده. من یک هزاره در سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه که در آن نسل بسیار محبوب هستم که سرمایه گذاری نمی کنم. بلکه یک بچه بومر هستم که می خواهد ضمن محافظت از سرمایه در محیط های در حال تغییر، از فرصت پیش آمده استفاده کند. یکی از راه های انجام این کار اطمینان از سرمایه گذاری من در ابزارهایی است که ابتدا به افزایش گسترده پول جهانی پاسخ می دهند. و با توجه به اینکه بیت کوین در آخرین بازه های زمانی بازدهی مثبت دارد، فرو رفتن عمیق تر در آن توجیه می شود. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا