اخبار ارز دیجیتال

3 دلیل که رمز ارز Uniswap)UNI) به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بالای 15 دلار رسیده است

مبادلات غیرمتمرکز Uniswap بعنوان یکی از مهمترین بخشهای امور مالی غیرمتمرکز ظاهر شده است، پس از آنکه DEX در سال 2020 مبادله ای برای پروژه های جدید معامله گران قرار گرفت.
در اواخر سال 2020، 400 ارز دیجیتال UNI به تمام آدرسهای کیف پول توزیع شد که قبلاً نقدینگی زیادی را در اختیار داشتند.
در اواخر اکتبر سال 2020 بازار DeFi به شدت اوج گرفت و این قیمت UNI را برای هفته ها به زیر 4.00 دلار متصل کرد اما از ابتدای سال 2020، توکن UNI توانست 335٪ سود کسب کند و در ژانویه به 15.35 دلار برسد.

در حال حاضر، نیروهای محرکه افزایش قیمت UNI افزایش حجم روزانه معامله بر روی سیستم عامل، افزایش ارزش کل پلتفرم و ارائه ویژگی های حاکمیتی با نزدیک شدن به نسخه Uniswap v3 است.

ارزش کل همچنان در حال افزایش است

نظارت بر مقدار قفل شده کل (TVL) یک پروتکل DeFi یکی از معیارهای اصلی است که برای تعیین مشروعیت و چگونگی درگیر بودن جامعه استفاده می شود.
افزایش TVL نشان می دهد که کاربران پلت فرم به اندازه کافی به سیستم عامل اعتماد دارند که می توانند وجوه خود را برای کسب پاداش واریز کنند و به طور معمول به این معنی است که سهام نقدینگی نسبت به سایر مبادلات موجود در این بخش، رقابت بیشتری دارد.
سیستم عامل Uniswap به تازگی یک TVL با نرخ بالای 3.16 میلیارد دلار در 24 ژانویه تأسیس کرده است و این افزایش قیمت با افزایش قیمت بسیاری از ارزهای رمزپایه برتر و همچنین توکن های معروف DeFi همراه شده است.
Uniswap اکنون از نظر TVL در رتبه بندی DEX قرار دارد و وقتی نوبت به وام می رسد، در رده چهارم تولید کنندگان (MKR)، AAVE و Compound (COMP) قرار دارد.

حجم معاملات Uniswap با برترین صرافی های متمرکز رقابت می کند

عامل دوم افزایش اخیر UNI، افزایش شدید حجم معاملات در مارکت است.داده های Uniswap نشان می دهد که حجم روزانه DEX از ابتدای سال 2021 به طور مداوم بالاتر از 400 میلیون دلار است و در 11 ژانویه این معیار به 1.3 میلیارد دلار رسیده است. این سطح از حجم اکنون Uniswap را در رقابت با برخی از برترین صرافی های متمرکز قرار می دهد.
از آن زمان تعداد DEX ها همچنان در حال گسترش است اما تا مارس سال 2020 Uniswap خود را به عنوان گزینه مورد علاقه معامله گران معرفی کرد و تا سال 2021 همچنان در قالب DEX باقی مانده است.

هیجان پیرامون عرضه نسخه v3 قیمت UNI را تقویت می کند

در حالی که بسیاری از گیرندگان airdrop کمی پس از دریافت، علاقه به فروش توکن های خود دارند، کسانی که تصمیم گرفتند آنها را نگه دارند اکنون می توانند توکن های ایردراپ را در اختیار بگیرند.
در حال حاضر خزانه داری 500 میلیون دلار Uniswap سرمایه در اختیار دارد و اخیراً بنیانگذار Uniswap هیدن آدامز از مردم پرسید “برخی از تأثیرگذارترین روشهای تخصیص این UNI توسط دولت چیست؟”
از آنجا که لیست نمایندگان برای سیستم عامل Uniswap همچنان در حال رشد است، به دلیل قفل شدن UNI بیشتر در سیستم عامل برای اهداف حاکمیتی، تقاضا برای رمز UNI افزایش می یابد.
هیجان اطراف نسخه Uniswap v3.0 همچنان ایجاد می شود و علاوه بر ویژگی های جدید حاکمیتی، راه حل هایی برای هزینه های بالای گاز و بهبود ساختار ضرر ناگهانی انتظار می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا