اخبار ارز دیجیتال

80% از کوین های لینک تنها در 125 ولت نگهداری می شود

این موضوع که %80 از کل ارزهای دیجیتال لینک تنها در 125 ولت نگهداری می شود یعنی این 125 ولت هولدرها و اصطلاحا نهنگ های لینک حساب می شوند.80 درصد از کل مارکت لینک با استناد بر کوین مارکت کپ یعنی چیزی حدود 6 میلیون دلار.

تحقیقات Glassnode نشان داد که 81 درصد از LINK که در مبادلات رمزنگاری قراردادهای هوشمند نگهداری نمی شود ، در حال حاضر در 125 کیف پول محفوظ است ، در طی دو سال گذشته تعداد نشانه های نگهداری شده توسط نهنگ های Chainlink به طور مداوم افزایش می یابد.

با این حال ، Glassnode تخمین می زند که فقط 12,500 از این آدرس ها در حال حاضر فعال هستند ، که نشان می دهد تقریباً 83٪ از منابع LINK در 0.8٪ کیف پول های فعال واقع شده است.

سلام بر نهنگ های لینک

به نظر می رسد نهنگ های Chainlink از ژوئیه سال 2019 سرعت تجمع خود را افزایش داده اند ، در 18 ماه گذشته سهم عرضه به نمایندگی 1٪ از دارندگان LINK به طور پیوسته از 53٪ به 81٪ افزایش یافته است.

با ادامه خرید نهنگ ها علی رغم حمله مجدد LINK به بالاترین سطح جدید در این ماه ، Glassnode’s Liesl Eichholz نتیجه گرفت که “احساس صعودی” بودن لینک همچنان در میان بازرگانان باسابقه Chainlink قوی است.

“تداوم تمرکز عرضه نشان می دهد که حتی با افزایش عرضه موجود ، دارندگان برتر LINK همچنان در بازار صعودی هستند و به خرید بیشتر ادامه می دهند.”

Chainlink خود را بعنوان پرکاربردترین شبکه اوراکل در سال 2020 معرفی کرد و با همکاری گوگل فناوری و (Tezos (XTZ رقیب Ethereum همکاری خود را آغاز کرد.

در 18 ژانویه ، Chainlink با جستجوی Bitcoin Cash به هشتمین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار تبدیل شد.

سیاوش ریاحی

مدرس ارزدیجیتال و بلاکچین، مسلط بر مفاهیم پایه‌ای ارزهای رمزنگاری و تشریح آنها به زبان ساده و قابل فهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا