اخبار ارز دیجیتال

88٪ از کل نقل و انتقالات BTC بیش از هزینه های معامله است

طبق تجزیه و تحلیل مارک “مورچ” ارهاردت از آزمایشگاه ها، 88٪ از کل ورودی معاملات بیت کوین هزینه های بالاتر از حد لازم را پرداخت می کنند. ارهارت نتیجه گیری خود را بر اساس داده هایی نشان می دهد که فقط 12٪ از ورودی های معامله از قالب SegWit استفاده می کنند، که هزینه کمتری نسبت به معامله با ورودی های قدیمی دارد.
ارهارت معتقد است كه اتكا به كارمزد معاملات قدیمی باعث می شود كه بیت کوین بلوك های كوچكتری داشته باشد و این امر باعث می شود كه معاملات غیر تایید شده به ظاهر رو به رشد باشد.
حافظه مسدود شده بیت کوین حاوی 107 معامله به ارزش 107 بلاک در یک نقطه روز گذشته به عنوان یک یادآوری است که با ایجاد معاملات کم هزینه تر، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. به گفته ارهارت، ساده ترین راه برای انجام این کار، اتخاذ SegWit برای کلیه معاملات آینده است.
ارهارت خاطرنشان كرد كه:

“هرچه قالب های خروجی با کارآیی کمتری شایع شوند، بدهی های آینده ما بیشتر می شود.”
ارهارت معتقد است که ادغام SegWit در سرویس های اصلی ارائه کیف پول بسیار دیر است و باعث ایجاد نفوذ غیر ضروری بلاک چین می شود. وی در پایان موضوعی درباره وضعیت آن اشاره کرد: “تقریباً 3.5 سال از فعال شدن SegWit می گذرد.”
حافظه داخلی در طی 57 روز پاک نشده است. تخمین زده می شود BTC بیش از هر زمان دیگری پرداخت های زنجیره ای را تسهیل کند. BTC دارای 98.3 درصد از هشریت SHA256d است. میانگین بلوک برای 30 روز گذشته 1320.39 کیلوبایت است. هزینه ها 13.13٪ از پاداش های استخراج روز گذشته را تشکیل می دهند.
ارهاردت که سالها به عنوان توسعه دهنده کیف پول رمز ارز قبل از استخدام در آزمایشگاه Chaincode در سال 2020 استخدام شده بود، متخصص مدیریت UTXO برای کیف پول های تجاری بیت کوین است که به آنها کمک می کند از طرق مختلف در هزینه های معاملات و تعمیرات مربوط به تجارت صرفه جویی کنند.
معاملات SegWit در حال حاضر تقریباً 51٪ از کل معاملات بیت کوین را تشکیل می دهند. آماری که احتمال می رود سایز آن افزایش یابد زیرا ارائه دهندگان کیف پول تجاری با افزایش تقاضا برای پشتیبانی آدرس SegWit روبرو هستند.
حداقل برآورد هزینه برای درج در بلوک بعدی در حال حاضر 149 sat / byte است که برابر است با کارمزد 14.97 $ با قیمت 44،870 $ برای هر BTC.

نحوه استفاده از SegWit موجب صرفه جویی در هزینه های معامله می شود

در حالی که اندازه تراکنشهای SegWit از لحاظ فنی کوچکتر از تراکنشهای قدیمی نیستند، هنگام قرار دادن آنها در یک بلوک، وزن اجزای داده های آنها متفاوت است.
معاملات SegWit کوچکتر به نظر می رسند و بنابراین پردازش آنها به هزینه کمتری نیاز دارد. تأیید آنها سریعتر از معامله قدیمی با همان هزینه است.

چگونه اکنون می توان از SegWit استفاده کرد

پس از یافتن کیف پول قابل اعتماد که از معاملات SegWit پشتیبانی کند، مهمترین مولفه انتقال وجوهی است که برای استفاده از آدرسهای قدیمی (با “1” یا “3” آغاز می شود) به آدرس SegWit (با “bc1 شروع می شود) ” ارسال شود.
یکی از محبوب ترین و آزمایش شده ترین کیف پول های بیت کوین با پشتیبانی ازSegWit ، Electrum است که از تراکنش های چند امضایی و واردات / صادرات کلیدهای خصوصی نیز پشتیبانی می کند. تعداد فزاینده ای از مبادلات عمده از پشتیبانی SegWit استفاده می کنند، از جمله Bitstamp ، BitMEX و اخیراً Binance. این بدان معناست که معاملات با صرافی ها نیز می توانند با ارسال آنها از آدرس SegWit ارزان تر شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا