اخبار ارز دیجیتال

“طیف گسترده ای از سرمایه گذاران اکنون علاقه مند به ارز رمزنگاری شده” مدیر عامل شرکت Grayscale

علاقه سرمایه گذاران بزرگ به ارزهای رمزپایه افزایش یافته است. این مورد به گفته مدیر عامل جدید Grayscale، مایکل سوننشن است. مایکل پس از خدمت به عنوان مدیرعامل صندوق در طی 3 سال گذشته جایگزین باری سیلبرت به عنوان مدیرعامل شده است.

موسسات، صندوق های بازنشستگی و سایر ارگان ها

مایکل در حالی که با بلومبرگ صحبت می کرد اظهار نظر کرد که طرح های بازنشستگی ، موسسات و سایر طرح ها در حال پیوستن به باند واگذاری رمزنگاری هستند. وی در ادامه خاطرنشان کرد که مقدار قابل توجهی که این موسسات برای سرمایه گذاری رمزنگاری اختصاص می دهند نیز افزایش چشمگیری داشته است

در واقع، گزارش شده است که موسسات مختلف گزینه های سرمایه گذاری خود را برای استقرار ارزهای رمزپایه گسترش می دهند. این موارد پس از سال ها انکار و واکنش شدید بین جامعه رمزنگاری و مخالفانی است که مدت هاست دیدگاه نسبتاً بدبینانه ای نسبت به صنعت رمزنگاری داشته اند. با این حال، با ادامه ثبات رمزنگاری هایی مانند بیت کوین، این احساسات در حال تغییر است.

Grayscale بسیار بزرگ است

Grayscale یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری متمرکز بر رمزنگاری در جهان است. این صندوق در حال حاضر دارایی های کل 27.5 میلیارد دلار را مدیریت می کند. طی چند ماه گذشته، Grayscale مقادیر زیادی رمزنگاری برتر مانند بیت کوین و اتریوم را جمع آوری کرده است، که نشان دهنده رشد جدی تعداد سرمایه گذاران، پول کلانی است که مایل به سرمایه گذاری در رمزنگاری ها از طریق صندوق هستند.

مدل سرمایه گذاری Grayscale مشتریان خود را قادر می سازد تا از طریق یک قرارداد اعتماد در مقابل مالکیت خود رمزنگارها در معرض رمزنگاری قرار گیرند. برای جلب سرمایه گذاران بیشتر، Grayscale اکنون هزینه های مدیریت شارژ خود را با 0.5٪ کاهش داده است، و این نسبت به 3٪ قبلی به 2.5٪ رسیده است.

این موارد برای بازار چه معنی دارد؟

مسلماً، افزایش علاقه موسسات سرمایه گذاری برای صنعت رمزنگاری خبر بزرگی است، خصوصاً در زمانی که افزایش قیمت رمزنگاری در شدیدترین زمان خود قرار دارد. بیت کوین، رمزنگاری برتر در گفتگوها، از مرز 40 هزار دلار عبور می کند و 750 میلیارد دلار به بازار عرضه می کند. ارزش کل بازار رمزنگاری بیش از یک تریلیون دلار است.

این تحولات چشم گیر می تواند برای دامن زدن به یک اجرای گسترده افزایشی رمزنگاری مفید باشد، و بسیاری از طرفداران قبلاً متقاعد شده اند که ارزهای فیات در شرف تسلیم هستند و جای رمزگشایی هایی مانند بیت کوین را به جریان اصلی می گذارند.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا