اخبار ارز دیجیتال

دو ارز Aave و Chainlink به دلیل رنج بیت کوین در 32 هزار دلار سقف جدیدی را ثبت کردند

هنگامی که گاوهای بیت کوین تلاش کردند قیمت بیت کوین را بالای 32،000 دلار نگه دارند، Chainlink و Aave به بالاترین سطح جدید خود رسید.

قیمت بیت کوین در آخر هفته بین 32 تا 33 هزار و پانصد دلار آرام گرفته بود اما امروز این دارایی دیجیتال در تلاش است تا قیمت خود را بیش از 32،000 $ نگه دارد.

چند تحلیلگر هشدار داده اند كه از دست دادن قیمت اخیر شتاب ممکن است نشانه “فرسودگی نهادی” باشد زیرا فشار فروش از آسیا از 19 ژانویه افزایش یافته است.

با وجود روند نزولی فعلی بیت کوین، برخی از سرمایه گذاران سازمانی به پیش بینی خود مبنی بر رسیدن قیمت BTC به 100000 دلار قبل از پایان سال 2021 پایبند هستند. این عمل نشان می دهد که موسسات از افزایش احساس سرمایه گذاران و پیشنهادات جدید برای ETF بیت کوین متضرر می شوند.

در حالی که بیت کوین هنوز در حدود سطح 33000 دلار با مقاومت مواجه است، ویلی وو، تحلیلگر زنجیره ای، یک پیشرفت بالقوه مثبت برای بیت کوین را می بیند. وو گفت که نسبت سود مصرفی بیت کوین (SOPR)، معیاری که نسبت سود BTC را با تقسیم قیمت فروخته شده بر قیمت پرداخت شده نشان می دهد، “یک مرحله نهایی” را گذرانده است.

وی گفت:

”تنظیم مجدد کامل SOPR روی زنجیره. کوین هایی که در هر ساعت بین سرمایه گذاران حرکت می کنند (24 ساعت MA) دیگر به طور متوسط ​​سود ندارند. برای پایین آوردن SOPR، سرمایه گذاران باید مایل به فروش با ضرر باشند. “

وو همچنین پیشنهاد کرد که سرمایه گذاران کوچکتر با ضرر فروش می کنند، این نشانه اولیه این است که بیت کوین می تواند به یافتن کف نزدیک شود.

اوج قیمتی آلت کوین ها و توکن های DeFi

در حالی که بیت کوین برای حمایت شدن تلاش می کرد، آلت کوین ها و توکن های DeFi به مسیر خود ادامه می دادند. Polkadot (DOT) ، AAVE ،Curve، DAO ،CRV و Sushiswap SUSHI تقریباً 5٪ تا 7٪ افزایش قیمت داشتند.

افزایش قیمت بسیاری از توکن های مرتبط با DeFi تا حد زیادی نتیجه افزایش فعالیت DEX بوده است. اطلاعات حاصل از Dune Analytics نشان می دهد حجم DEX ماهانه از جولای سال 2020 افزایش یافته است و در حال حاضر ارزش کل قفل شده در دیفای 23.89 میلیارد دلار است.

توکن های DeFi

(Chainlink (LINK با ادامه روند صعودی خود، بالاترین رقم 25.50 دلاری را ثبت کرده و از (Litecoin (LTC پیشی گرفت و به هفتمین پروژه بزرگ فهرست شده در CoinMarketCap تبدیل شد. قیمت Aave نیز به بالاترین قیمت خود در تاریخ 229.39 دلار رسید و ارزش کل قفل شده در سیستم عامل 3.44 میلیارد دلار است.

در حال حاضر محدودیت کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 936.8 میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین 63.5٪ می باشد.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا