اخبار ارز دیجیتال

با افزایش تقاضا برای وام های فوری و افزایش استیک کردن، Aave به بالاترین قیمت خود یعنی 288 دلار رسید

حجم ناگهانی، تقاضای وام های سریع و افزایش قدرت در توکن های دیفای امروز قیمت AAVE را به بالاترین حد خود رساند.

قیمت AAVE هفته ها است که در حال رشد می باشد و امروز این توکن دیفای به بالاترین قیمت خود در تاریخ یعنی 288.90 دلار رسیده است.

پروتکل مالی غیرمتمرکز یکی از محبوب ترین ها در بازار هستند و تجمع اخیر در بخش DeFi یکی از نیروهای محرک صعود AAVE می باشد.

در ابتدای سال 2021، قیمت AAVE با 83 دلار معامله شد و به نظر می رسد که روند صعودی اخیر موجب افزایش استکینگ ارزش کل پروتکل، افزایش حجم خرید در صرافی های محلی و مشتقات و توسعه مداوم پلتفرم وام Aave و صدور وام فلش شده است.

ارزش کلی هولد شده(TVL) به اوج جدیدی می رسد

داده های DeFi Pulse نشان می دهد که ارزش کلی هولد شده Aave از 2.03 میلیارد دلار در 1 ژانویه افزایش یافت و با افزایش قیمت بیت کوین TVL آوه نیز افزایش یافت.

در حال حاضر، ارزش کلی هولد شده Aave در بالاترین سطح تاریخی 3.75 میلیارد دلار قرار دارد و این پلتفرم را به دومین پلتفرم بزرگ DeFi تبدیل می کند.

افزودن مداوم توکن های جدید به پروتکل سود دهی، احتمال ادامه افزایش این ارزش را می دهد و به AAVE کمک می کند تا جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین پروژه های DeFi در فضای ارزهای رمزپایه حفظ کند.

staking تقاضای توکن AAVE را چندین برابر کرده است

حجم معاملات AAVE نیز از ابتدای سال 2021 افزایش یافت و از 200 میلیون دلار در 3 ژانویه به بالاترین میزان 928 میلیون دلار در 16 ژانویه افزایش یافت.

سرمایه گذاری Aave

همانطور که قیمت AAVE به بالاترین سقف خود رسیده است، حجم معاملات 24 ساعته رکورد 1.06 میلیارد دلار را نشان می دهد. این افزایش حجم تا حدی توسط سرمایه گذاران حاصل می شود که توکن های بیشتری برای staking در اختیار دارند، با 26.8٪ از کل عرضه AAVE که در حال حاضر بر روی سیستم عامل قرار دارد،می توان 6.1 درصد سود سالیانه از این ارز کسب کرد.

وام های پر سرعت باعث جذب سرمایه گذاران می شود

دلیل دیگر افزایش اخیر AAVE رشد وام های فوری آن است.

وام های فلش به دارندگان ارزهای رمزپایه این امکان را می دهد که برای تأمین بودجه خریدهای جدید رمزنگاری، از نمونه کارهای خود استفاده کنند. این وام ها همچنین به سرمایه گذاران کمک می کند تا بدون نیاز به فروش، از ارزش توکن خود استفاده کنند و یک رویداد مشمول مالیاتی ایجاد کنند.

از زمان راه اندازی وام های فلاش کمتر از 12 ماه پیش، بیش از 1.7 میلیارد دلار صادر شده است و انتظار می رود با پیشرفت بازار گاوی این رقم افزایش یابد.

گسترش مفهوم وام فلاش احتمالاً کاربران بیشتری را به سمت Aave جذب خواهد کرد، به ویژه اینکه می توان از آنها برای فرصت های آربیتراژ بین DEX، مبادله وثیقه ای، خود انحلال سازی و انواع برنامه های دیگر در بخش DeFi استفاده کرد.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا