اخبار ارز دیجیتال

Alfa-Bank روسیه بستر بلاکچین را برای فریلنسرها ارائه می دهد

مربیان، رانندگان تاکسی و تعمیرکاران می توانند از خدمات مبتنی بر بلاک چین Alfa-Bank بهره مند شوند.

Alfa-Bank، یکی از بزرگترین بانک های تجاری خصوصی در روسیه، در حال بررسی فناوری بلاک چین در خدمات خود برای فریلنسرها است.

طبق اعلامیه 1 دسامبر ، Alfa-Bank از برنامه های مبتنی بر بلاک چین برای اتوماسیون خدمات برای فریلنسرها و مشاغل آزاد استفاده خواهد کرد. سرویس جدید آلفا بانک بر اساس پلتفرم بلاکچین Waves Enterprise، کل مراحل ثبت نام و پاداش افراد مستقل را شامل می شود، از جمله تسویه حساب، ثبت درآمد و پرداخت مالیات.

دنیس دودون، مدیر مرکز تحقیق و توسعه آلفا بانک، به Cointelegraph گفت که سرویس جدید مبتنی بر بلاک چین ، فریلنسرها را قادر می سازد تا از طریق هر بانکی پاداش مستقیم بگیرند:

“DLT و قرارداد های هوشمند جاسازی شده با یکپارچه سازی در سیستم تسویه حساب های اصلی بانکی امکان ایجاد خودکار دستورالعمل پرداخت را با انتقال مستقیم دستورالعمل های پرداخت از طریق DLT به کارت ها و حساب های بانکی خود فراهم می کند که در هر بانکی استخدام شده است. “

این سرویس جدید شامل دو برنامه شامل پلتفرم “Alfa.Corporate” و “درآمد من” برای افراد متمرکز بر شرکت است. ایگور كوزمیچف، مدیر ارشد بازرگانی در Waves Enterprise، گفت كه فناوری بلاك چین Waves Enterprise تبادل داده ایمن بین بانك و مشاغل و همچنین ذخیره سازی داده های شفاف و تغییرناپذیر را فراهم می كند.

كوزمیچف خاطرنشان كرد كه Waves Enterprise به عنوان ابزاری اصلی برای رویكرد بانك به اصطلاح “بانك به عنوان سرویس” عمل می كند:

“با تشکر از ویژگی های اصلی بلاکچین – شفافیت داده ها و تغییرناپذیری – خدمات جدید بانکی اکنون می تواند به سوی مشتری توسعه یابد، اما نه در سیستم اصلی سیستم بانکی. این روش باعث افزایش چشمگیر زمان ورود به بازار شده و توسعه دهندگان جدیدی را وارد اکوسیستم fintech می کند “

کوزمیچف گفت که مخاطبان این سرویس جدید شامل رانندگان تاکسی، خدمات نظافت و تعمیرات، مربیان و سایر افراد هستند.

آلفا بانک به عنوان یکی از علاقمندان بلاک چین در روسیه ظاهر شده است. در اوایل نوامبر سال 2020، آلفا بانک اولین بانک روسی بود که به Contour پیوست، یک بستر DLT که غول های مالی جهان مانندHSBC ، ING و Citi را به هم متصل می کند.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا