اخبار ارز دیجیتال

ETF در آمریکای شمالی با 564 میلیون دلار دارایی

کمتر از یک هفته پس از آغاز کار، صندوق معاملاتی بورس به جذب سرمایه های سرمایه گذاران ادامه می دهد و اطمینان بیشتری از افزایش علاقه موسسات به دارایی های دیجیتال می دهد.
Glassnode ، ارائه دهنده داده Crypto، روز سه شنبه گزارش داد كه دارایی تحت مدیریت Purpose ETF به 564 میلیون دلار رسیده است، این با توجه به اینكه این صندوق فقط پنج روز پیش راه اندازی شده است، امری بسیار چشمگیر است. همانطور که گزارشگران گزارش دادند، این صندوق در اولین ساعت معاملات خود 80 میلیون دلار حجم تولید کرد و در روز اول نزدیک به 100 میلیون دلار رسید.
داده های Glassnode نشان می دهد که از روز سه شنبه ، Purpose ETF 8،288 BTC داشته است، و روز دوشنبه 2،251 BTC اضافه کرده است.
این رشد انفجاری با پیش بینی اخیر اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ مطابقت دارد، وی گفت که ETF احتمالاً تا پایان هفته به یک میلیارد دلار دارایی می رسد.
کانادا به سرعت به عنوان یک کانون برای فعالیت Bitcoin ETF ظهور کرد. علاوه بر Purpose ETF ، Evolve Funds Group تاییدیه کمیسیون اوراق بهادار انتاریو را برای راه اندازی صندوق بیت کوین خود دریافت کرده است. تجارت با نمادهای علامت گذاری شده “EBIT” و “EBIT.U” ، Evolve Funds ETF قرار مستقیم در معرض BTC با قیمت هر دو دلار کانادا و ایالات متحده را فراهم می کند.
به نظر می رسد که ورودی به ETF تحت تأثیر اصلاح قیمت اخیر بیت کوین نباشد. براساس داده های TradingView ، ارز رمزپایه شاخص در ابتدای هفته به شدت کاهش یافت و برای مدت کوتاهی به زیر 45000 دلار رسید. آخرین بار در بالای 46،700 دلار نگهداری شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا