اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم DeFi Premia فعال می شود

امروز تیم توسعه دهنده Anon Powered از راه اندازی Premia، آخرین پلت فرم گزینه های غیرمتمرکز مالی (DeFi) به صورت زنده در Ethereum خبر داده است.
گروه توسعه دهندگان نیمه گمنام Anon Powered که در مجموع درخواست کردند که از آنها به عنوان “اعضای جمهوری Premia” یاد شود، گفت که کاربران خارج از درگاه قادر به نوشتن، فروش و استفاده از “تماسها و قرارهای تحت پوشش به سبک آمریکایی” است که قبل از تاریخ انقضا، گزینه می تواند اعمال شود.
راه اندازی Premia به بازار گزینه های DeFi که به طور فزاینده ای شلوغ است، اضافه می شود و به پروژه هایی مانند Auctus ، Hegic و Opyn می پیوندد. با این حال، اعضای Premia Republic معتقدند که پروژه آنها به دلیل ترکیبی از ویژگی ها ، از جمله معماری با استفاده از ERC-1155 ، می تواند برجسته باشد.

استانداردهای انعطاف پذیر

اعضای جمهوری پرمیا، گفتند که آنها عمدتا از طریق اتاق های گفتگوی متمرکز بر رمزنگاری در Discord و Telegram ملاقات می کنند. اولین پروژه ای که آنها تحت Anon Powered تولید کردند، یکی از آزمایشات اولیه تولید محصول NFT بود.
در نتیجه تیم در کار با ERC-1155s مهارت دارد. استاندارد ERC-1155 که اغلب برای ضرب NFT استفاده می شود، امکان ضمانت توکن های متعدد قابل علامت گذاری و غیر قابل استفاده را برای یک قرارداد منفرد فراهم می کند. این استاندارد همان چیزی است که زمان اعتصاب انعطاف پذیرتر Premia را امکان پذیر می کند، ویژگی که بسیاری از رقبای Premia در حال حاضر ارائه نمی دهند.
یکی از اعضای جمهوری گفت: “برخی از راه حل هایی که مشاهده می کنید به روش ERC-721 انجام می شود. و این، به معنای مالی ، فرابورس در نظر گرفته می شود. هر ERC-721 مخصوص قیمت اعتصاب است.
این معماری باعث شد تا تیم نظرات درخشان خود را از شرکت Solidity Finance ، موسسه حسابرسی که قراردادهای Premia را بررسی کرد، کسب کند.
یکی از نمایندگان Solidity Finance گفت: “Premia یکی از بهترین پروژه هایی بود که ما از نظر امنیت و ساخت منطقی کد بررسی کردیم.”

آنون

شاید جالب تر از جزئیات فنی پلت فرم، چشم انداز پشت آن باشد. اعضای پرمیا جمهوری گفتند که بحث داخلی در مورد بوت استرپ یا عدم شروع راه اندازی پروتکل با افزایش سرمایه مخاطره آمیز وجود دارد، به ویژه با توجه به مبالغی که شاید مشکل باشد ، برخی از پروژه ها در اواخر سال واکشی می دهند.
در نهایت، آنها تصمیم گرفتند مسیری متفاوت را طی کنند.
اما با وجود تمام آرمان گرایی ها ، هنوز نکات کاربردی وجود دارد: تیم پس از عرضه محصول اولیه خود، برای استخدام سازنده نیاز سرمایه ای دارد. در نتیجه یک “مشارکت اولیه راه انداز” وجود خواهد داشت که برای همه باز خواهد بود.
در طول PBC یک هفته ای ، کاربران می توانند ETH را به یک قرارداد ارسال کنند و نشانه های Premia را دریافت کنند. به دلیل ماهیت باز و غیرمجاز DeFi ، نهنگ های VC و هم سرمایه گذاران فردی می توانند در آن شرکت کنند.
بعد از تابستان DeFi در سال 2020 که سرشار از هک، سرقت و کلاهبرداری بود، به پروژه هایی که اعتبار جهانی ندارند مشکوک است.
این مفهومی است که تیم Premia رد می کند.
در نهایت، Anon Powered امیدوار است که توسعه دهندگان ناشناس بتوانند تأثیر مثبتی در فضا داشته باشند.
ما می خواهیم این سازمان را به سطح بعدی برسانیم، و همچنان به ایجاد و ارائه خدمات و فرصتی برای افرادی که می خواهند از آنها محافظت کنند، ادامه می دهیم. حریم خصوصی اما هنوز هم می خواهند به اکوسیستم Ethereum و جامعه Ethereum کمک کنند. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا