اخبار ارز دیجیتال

پروژه دارایی DeFi Money Market تعطیل شد

شب گذشته DeFi Money Market ، یکی از اولین پروژه هایی که قصد داشت دارایی های دنیای واقعی را به زنجیره بیاورد، به طور ناگهانی اعلام کرد “فعالیت خود را متوقف کرده است”
در بیانیه وب سایت پروژه آمده است: “در نتیجه سوالات نظارتی ، DMM در حال خاموش شدن است. DMM از ضرورت این اقدام ابراز تاسف می كند و از جامعه DMM بخاطر حمایت و مشاركت فعال در این پروژه تشكر می كند.”
این وب سایت دستورالعمل هایی را در مورد نحوه استفاده از mTokens های دارای عملکرد ارائه داده و گفته است که بازده برای توکن ها در 10 فوریه به 0٪ کاهش می یابد.
وی در بیانیه ایی می افزاید: “ما مطمئن هستیم که سوالاتی دارید، اما متأسفانه در حال حاضر نمی توانیم به آن ها پاسخ دهیم.”
همراه با RealT و سایر پروژه های توکن سازی املاک و مستغلات، DMM یکی از اولین کسانی بود که سعی کرد دارایی های دنیای واقعی را به فضای DeFi بیاورد. آنها بیش از 6 درصد نرخ بهره را در توکن های خود با پشتیبانی وام های واقعی در جهان ارائه می دهند. این پروژه با حمایت از سخنگوی Chainlink ساخت سفارشی و حمایت از سرمایه گذار میلیاردر تیم Draper آغاز شد.
برخی حدس زده اند که بررسی نظارتی مرجع تیم در اعلامیه خود ممکن است با راه اندازی توکن گران قیمت آن مرتبط باشد. اندکی پس از فروش توکن، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه اسنادی که شرکت برای اثبات حمایت از وام به طور ناخواسته هویت دارندگان وام را فاش کرده است.
این اعلامیه منجر به کاهش چشمگیر رمز حاکمیت DMG بازار پول DeFi شده است. در حال حاضر DMG پس از سقوط از بالاترین قیمت 0.53 دلار در شب گذشته ، 0.93 دلار معامله می کند.
با این وجود ممکن است امیدواری زیادی برای دارندگان آن وجود داشته باشد. در بیانیه DMM ، این پروژه گفت که “یک صندوق اضافی از دارایی های موجود در حال تاسیس است تا بازخرید توکن های DMG را تسهیل کند” ، و اطلاعات بیشتر در مورد این صندوق “دنبال خواهد شد”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا