اخبار ارز دیجیتال

سکوی هنری قابل برنامه ریزی Async بیش از 2 میلیون دلار بودجه تأمین می کند

Async Art ، یک پلت فرم توکن غیر قابل پذیرش، بیش از 2 میلیون دلار بودجه از حداقل 10 سرمایه گذار تأمین کرده است، که ارزش پیشنهادی رو به رشد هنر قابل برنامه ریزی را برجسته می کند.
این شرکت روز چهارشنبه افزایش جدید را اعلام کرد و رشد سریع Async را از زمان راه اندازی در فوریه 2020 برجسته کرد. در سال اول فعالیت خود، Async بیش از 1 میلیون دلار فروش هنری کسب کرد و یک برنامه تلویزیونی هوشمند را برای نمایش هنر دیجیتال راه اندازی کرد.
اگرچه این شرکت نحوه استفاده از وجوه را مشخص نکرد، اما نشان داد که استفاده از کاربران جدید و ایجاد نمایشگرهای جدید بیشترین تمرکز را داشته است. Async همچنین به دنبال گسترش فرصت های شغلی خود است. در حال حاضر ، صفحه LinkedIn آن برای مدیر جامعه و توسعه دهنده برنامه باز شده است.

Async هنر قابل برنامه ریزی را به عنوان “جنبشی جدید” توصیف كرد كه به سازندگان اجازه می دهد “كار خود را در” لایه ها “تجزیه و به آنها توانایی دهند.”
Lemniscap، یکی از سرمایه گذاران اصلی Async Art ، رسانه را مرز بعدی برای ایجاد اختلال توصیف کرد:
“Async Art” با ایجاد مالکیت مشترک بر روی قطعات هنری و تأثیر پویا بر ظاهر آنها ، مفهوم موجود هنر را بر گردن خود می اندازد و راه را برای دسته جدیدی از رسانه های قابل برنامه ریزی هموار می کند.
Async همچنین در Christie’s ، یک خانه حراج بزرگ که قصد دارد کارهای مستقل NFT را در اواخر این ماه ارائه دهد، حضور داشت. نوآ دیویس، یک متخصص هنری Christie’s، اخیراً گفت NFT ها “طی چند سال گذشته به ویژه در چند ماه گذشته” یک صعود سریع داشته اند. “
Async همچنین هنر “همین مکان و همین لحظه” مت کین را در مارس 2020 نشان داد، که به او کمک کرد تا در 100 برتر کوین تلگراف جایگاهی کسب کند. این اثر هنری که در پاسخ به نوسانات قیمت بیت کوین(BTC) به صورت پویا تکامل می یابد ، یک شاهکار محسوب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا