اخبار ارز دیجیتال

ساخت خزانه های پایدار بیت کوین

امروز، پروژه Bitcoin-on-Ethereum BadgerDAO و سکوی همکار عملکرد Yearn.Finance از مشارکتی برای ایجاد تخصص پایدار خبر دادند.
**در میان برنامه های دیفای یک پروتکل تازه وارد به نام بجر دائو وجود دارد، که توکن آن طبق آمار سایت کوین مارکت کپ از ۷ دسامبر ۲۰۲۰ وارد بازار شده است که بنا به بررسی اولیه کارشناسان والبی به نظر می رسد قدرت انفجار قیمت را داشته باشد.
**یرن فایننس (Yearn Finance) یکی از معروفترین پرونکل های دیفای (DeFi) است که توکن امنیتی (YFI) آن رشد قیمت چشمگیری را تجربه کرد.
بجر دائو در یک پست وبلاگ گفت: “امروز ما از ایجاد مشارکتی که تیم های ما را برای شتاب بیشتر در خزانه های کلاس BTC برای صنعت فراهم می کند، هیجان زده هستیم. این گامی برای تأمین امنیت بیشتر بودجه کاربران است زیرا ما همچنان سکو های توسعه یافته، نگهداری شده و ایمن تر را به کاربران خود معرفی می کنیم.”
Badger موجودی Bitcoin مصنوعی فعلی خود را به Yearn’s منتقل می کند، و Yearn در برنامه Badger نشان داده می شود. علاوه بر این، دو پروتکل برای ساخت یک سکو جدید WBTC با هم کار خواهند کرد. هزینه های مربوط به سکو ها بین پروتکل های Badger و Yearn تقسیم می شود.
مشارکت بین پروژه ها دو هدف را محقق می کند: اطمینان از عملکرد پایدار برای خزانه های Badger، و به استراتژیست های یرن فایننس غرامت کمتری اعطا می کند.
در حال حاضر بسیاری از بازدهی از خزانه های Badger توسط انتشار $ BADGER ، رمز مدیریت BadgerDAO و $ DIGG ، یک بیت کوین جدید مصنوعی پشتیبانی می شود. با این حال، برای این بازده محدودیت وجود دارد زیرا در حال حاضر فقط 21 میلیون BADGER و 4 هزار DIGG برنامه ریزی شده است.
بجر دائو خاطر نشان كرد كه مشاركت با یرن فایننس آنها را قادر خواهد ساخت حتی بدون توزیع رمزهای حكومتی سکوهای پر بازده در نهایت یك مدل پایدارتر باشند.
“هدف ما ایجاد محصولات مثبت جریان نقدی است. ما نمی توانیم برای همیشه badger / استخراج کنیم. “کریس اسپادافورا ، بنیانگذار بجر دائو گفت: کمک به استراتژیست ها برای جبران خسارت از طریق برنامه توسعه ما باعث می شود که توسعه دهندگان از انگیزه و پاداش برخوردار شوند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا