اخبار ارز دیجیتال

رئیس جمهور بایدن مقررات پیشنهادی کیف پول رمزنگاری شده FinCEN را مسدود می کند

رئیس جمهور بایدن تمام فرآیندهای نظارتی از جمله قوانین پیشنهادی FinCEN را که به ضرر صنعت رمزنگاری است متوقف کرده است.

یكی از اولین اقداماتی كه رئیس جمهور جو بایدن در اولین روز كار خود انجام داده است، مسدود كردن روند نظارتی فدرال است، از جمله مقررات جنجالی کیف پول رمزنگاری كه توسط خود وزیر میزبان استیون منوچین است.

این اطلاعیه در یک یادداشت کاخ سفید برای روسای آژانس های مختلف فدرال، شامل شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ارائه شد. در این فرمان پیشنهادی برای کیف پول های رمزنگاری مشخص نشده است، اما در مورد تمام قوانین آژانس تا زمان بررسی، متوقف می شود و پس از 60 روز از تاریخ تفاهم نامه اجرایی می شود.

دست اندرکاران صنعت رمزنگاری با جیک چروینسکی، شورای عمومی مرکب مالی، این حرکت را ستودند.

“ما سخت جنگیدیم و حق نفس کشیدن و تنظیم مجدد را بدست آوردیم. جانت یلن استیو مانوچین نیست. من خوش بین هستم. “

پیشنهاد FinCEN

پیشنهاد کیف پول خود میزبان توسط FinCEN در تاریخ 18 دسامبر تحت نظر وزیر خارجه خزانه داری آمریکا، مانچین ارائه شد. اگر این پیشنهاد تصویب شود، لازم است بانک ها و مشاغل خدمات پولی گزارشات را ارائه دهند، سوابق را نگهداری کنند و هویت مشتریانی را که از و یا از کیف پول های رمز ارز خصوصی معامله می کنند، تأیید کنند.

این پیشنهاد توسط رهبران صنعت از جمله مدیر عامل شرکت خدمات مالی Square، جک دورسی، مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است، وی اظهار داشت که نام و آدرس طرف مقابل برای ارز رمزنگاری شده لازم نیست، همانطور که امروز برای پول نقد لازم نیست.

منتقدان همچنین اظهار داشتند که انطباق بسیاری از پروژه ها از نظر فنی غیرممکن است زیرا قراردادهای هوشمند حاوی اطلاعات نام و آدرس نیستند.

بایدن جانت یلن را به عنوان وزیر خزانه داری منصوب کرد، اما او قبلاً با اظهارات انتقادی این هفته یک مهارکننده را در صحنه رمزنگاری قرار داده است که ارزهای رمزپایه “عمدتا برای تأمین مالی غیرقانونی” استفاده می شود. اما چروینسکی اظهارات دیگری داشت:

“اول، هر شخصی از منچین وزیر بهتری می باشد، که مدتها پیش تصمیم گرفت که از همه چیز در مورد رمزنگاری متنفر باشد. دوم، اگرچه دکتر یلن ممکن است اکنون طرفدار نداشته باشد، من انتظار دارم که او در یادگیری و گوش دادن کوشا باشد، و در تصمیم گیری در مورد مقررات جدید از نظم پیروی کند.”

بایدن همچنین گری گنسلر را به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتخاب کرده است که به نظر می رسد نسبت به سلف خود با مأموریت تمرکززدایی دلسوز است.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا