اخبار ارز دیجیتال

میلیاردرهایی که به رمزنگاری فشار می آورند: سومین فرد ثروتمند مکزیک بیوگرافی توییتر را تغییر می دهد تا شامل بیت کوین شود

ریکاردو سالیناس پلیگو، رئیس مجمع گروه Grupo Salinas و سومین فرد ثروتمند مکزیک، بیت کوین را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.
این میلیاردر با تخمین دارایی خالص بیش از 13 میلیارد دلار از ژانویه، در آخر هفته بیوگرافی توییتر خود را تغییر داده و هشتگ بیت کوین (BTC) را وارد کند. کاربران رمزنگاری توییتر و برخی از 840،000 مخاطب سالیناس گزارش کردند که تغییر را در روز شنبه در زمان افزایش قیمت دارایی رمزنگاری به بیش از 40،000 دلار برای اولین بار در 23 روز مشاهده کردند.
سالیناس در گزارشی فاش کرد که وی ابتدا بیت کوین را با قیمت 200 دلار در سال 2013 خریداری کرده بود و بعداً در زمان بازار گاوی(صعودی) 2017 با رسیدن قیمت به 17000 دلار به فروش رساند. وی دارایی رمزنگاری را “بهترین سرمایه گذاری تاکنون” توصیف کرده است.
در ماه نوامبر ، سالیناس گفت که 10 درصد از “سهام ” وی در BTC سرمایه گذاری می شود ، و مابقی “در استخراج کنندگان فلزات گرانبها” است. این میلیاردر 65 ساله قبل از افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت جدید در دسامبر و ژانویه بیش از دو برابر سرمایه گذاری خود خرید، وی گفته است که حداقل به مدت پنج سال قصد فروش هیچ دارایی رمزنگاری را ندارد.
سالیناس تنها میلیاردری نیست که اخیراً از رسانه های اجتماعی برای فشار دادن رمزنگاری استفاده می کند. امروز مدیر عامل SpaceX، ایلان ماسک، فشار خود را بر ارز رمزنگاری شده Dogecoin (DOGE) ادامه داد. ایلان ماسک در هفته های اخیر کاربران DOGE را هدف قرار داده است زیرا توکن در تلاش پامپ و تخلیه توسط تاجران و سرمایه گذاران Reddit قرار گرفت. قیمت DOGE طی 30 روز گذشته تقریباً 600٪ افزایش یافته است.
در زمان انتشار ، قیمت بیت کوین 38،078 دلار است که در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا