اخبار ارز دیجیتال

تصویب Bitcoin ETF تحت رهبری جدید SEC

کتی وود، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری Ark گفت که احتمال تصویب صندوق های معاملات بیت کوین توسط رگولاتورهای ایالات متحده تحت دولت بایدن افزایش یافته است.
وود امروز در مصاحبه با Bob Pisani از CNBC گفت که دو نشانه وجود دارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ممکن است در برابر صندوق معامله در بیت کوین (BTC) یا ETF بازتر باشد. در دولت های قبلی، نهاد نظارتی ETF بیت کوین را تأیید نکرد و این باعث ناراحتی صنعت شد.
به طور خاص ، مدیر عامل شرکت Ark Invest گفت که وی با انتخاب جو بایدن برای صندلی SEC، مورد تشویق قرار گرفته است. وی به عنوان کسی شناخته می شود که فناوری اساسی دارایی های دیجیتال و خود بیت کوین را درک می کند.
وود گفت: “من فکر می کنم احتمال ETF افزایش یافته است.” “[گنسلر] این فناوری را می فهمد ، من فکر می کنم ما اکنون افرادی داریم که واقعاً فضا را درک می کنند. “
وود تشخیص داد که علاقه نهادی به فضای رمزنگاری اخیراً افزایش یافته است اما گفت که او انتظار ندارد که این امر توسط “جایگزینی گسترده بیت کوین برای پول نقد در ترازنامه های شرکت” انجام شود. وی گفت این سرمایه گذاری در مقیاس گسترده ممکن است با بلوغ بازار به آرامی اتفاق بیفتد، اما با مثالهایی که اسکوئر و تسلا ارائه داده اند، او را تشویق می کنند. شرکت پرداخت 4709 BTC را به ترازنامه خود در اکتبر 2020 اضافه کرد، در حالی که سازنده خودرو از خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین در اوایل ماه جاری خبر داد.
وی گفت: “اگر همه شرکت های بزرگ ایالات متحده 10 درصد از پول نقد خود را در بیت کوین بگذارند، این فقط 200000 دلار به قیمت بیت کوین اضافه می کند.”
شاید برخی از شرکت ها با شناسایی این فرصت بالقوه در شرایط جدید نظارتی، پس از بایدن، برای SEC ETF با SEC درخواست کردند. دیروز، گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک مدارک مربوط به صندوق قابل معامله در بورس اوراق بهادار را ارائه داد و در 22 ژانویه، دارایی های والکیری دیجیتال پیشنهاد کرد اعتماد Bitcoin خود را در بورس اوراق بهادار نیویورک بنویسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا