اخبار ارز دیجیتال

اوج ترس تریدر ها، اهرم آتی بیت کوین با نوسانات شدید قیمت این هفته دوباره تنظیم می شود

اهرم آتی بیت کوین به شدت افت می کند، این نشان دهنده ترس یا عدم اطمینان معامله گران از روند قیمت BTC می باشد.

اهرم استفاده شده در بازارهای آتی بیت کوین (BTC) در چند روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این عمل نشان می دهد که معامله گران در مورد اینکه BTCچه تغییراتی خواهد داشت، اطمینانی ندارند.

اهرم چیست و چرا این معیار برای احساسات بازار بیت کوین بسیار مهم است؟

در بازار آتی بیت کوین ، معامله گران می توانند تا 125 برابر سرمایه اولیه خود برای تجارت بیت کوین وام بگیرند.

این کار به معامله گران اجازه می دهد وارد موقعیت های عظیم بیت کوین شوند که غالباً بسیار بیشتر از سرمایه ای است که دارند.

در طی روند صعودی، معامله گران تمایل به استفاده بیش از حد از موقعیت خود دارند زیرا پیش بینی حرکات صعودی سود بیشتری دارد. اما، وقتی بازار متلاطم و بی ثبات می شود، معامله گران می ترسند.

اگر اهرم استفاده شده در بازار آتی بیت کوین کاهش یابد، این بدان معناست که معامله گران برای تجارت BTC سرمایه کمتری را وام می گیرند. این نشانه ای از ترس می باشد، که احتمالاً معامله گران را وادار به ورود به موقعیت های ایمن تر با خطر لیکویید شدن کمتری می کند.

چند دلیل وجود دارد که معامله گران می توانند در مرحله فعلی بازار ترس داشته باشند. ابتدا بیت کوین پس از 42000 دلار سطح مقاومت 40000 دلاری را شکست. دوم، شاخص دلار آمریکا (DXY) در حال بهبود است. سوم، فشار بالای فروش از آسیا.

Filbfilb، یک معامله گر مشهور بیت کوین، از فروش در 16 ژانویه به عنوان “بازی با ضریب هوشی بالا” نام برد. وی خاطرنشان كرد كه افزایش دلار آمریكا به آن شتاب داد و معامله گران خرید را کاهش دادند.

در نتیجه، با وجود کاهش قیمت بیت کوین، نرخ بودجه بازار آتی به طور مداوم افزایش می یابد. Filbfilb نوشت:

“فروش امروز ضریب هوشی بالایی بود. دامپ را در آغوش بگیرید، تخلیه را نادیده نگیرید، باید آن را در آغوش بگیرید. DXY شتاب داد، گاوها آن را خریداری کردند. آنها به فروش خود ادامه می دهند، DXY شتابی را فراهم می کند، Tether FUD ترس را ایجاد می کند، شما در حالت ترسیده نمی توانید سرمایه خود را دلار کنید.اصلاح را در آغوش بگیرید. “

اتفاق بعدی چیست ؟

پس از یک ریزش بزرگ، به طور معمول یک چرخش صعودی ایجاد می شود. در تصحیح اخیر بسیاری از معامله گران احتمالاً از موقعیت خود متزلزل شدند، با توجه به اینکه قیمت به زیر 36000 دلار کاهش یافت.

نرخ بودجه بازار آتی بیت کوین نیز با اشاره به اینکه تعداد قراردادهای طولانی مدت پس از افت به طور قابل توجهی کاهش یافت، به طور خلاصه تنظیم مجدد شد.

با آرام شدن بازار ، احتمال تغییر در جهت صعودی افزایش یافته است. در کوتاه مدت، ناحیه اصلی مقاومت در برابر بیت کوین همچنان 40000 دلار و به دنبال آن 42000 دلار می باشد.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا