اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به صفحه اول روزنامه وال استریت ژورنال وارد می شود

پادشاه ارزهای دیجیتال در صفحه اول رسانه ها

کریپتوکارنسی با جلب توجه رسانه های اصلی مخالف است، زیرا صفحه نخست روزنامه وال استریت ژورنال از زمانی که بیت کوین 5 رقمی شده است به بحث راجع رمز ارزها پرداخته است.

پدر مدت دو ماه ، بیت کوین در حال جلب توجه رسانه ها در تمامی ژورنال ها است، وال استریت ژورنال در مورد تصویب ارز رمزنگاری شده در میان سرمایه گذاران بزرگ در صفحه اول شماره 23 نوامبر خود بحث کرده است.

این گزارش خاطر نشان می کند که بیت کوین اخیراً از جانب “میلیاردرهای وال استریت” هم چون پل تودور جونز و استنلی دراکن میلر، در کنار سایر چهره های مطرح از جمله یک میزبان رادیو ورزشی حمایت کرده است.

صفحه اول بیت کوین وال استریت ژورنال: مشاهده
تاریخ 23 نوامبر 2020

WSJ علاوه بر سرمایه گذاری های قابل توجه از طرف مدیران صندوق های تامینی و سرمایه گذاری Grayscale، بر افزایش تقاضای سرمایه گذاران عامه که هم اکنون می توانند از طریق شرکت های خدمات مالی آشنا به دارایی های رمزنگاری دسترسی داشته باشند، تأکید می کند.

این گزارش خاطر نشان می کند که حجم بیت کوین در برنامه Square Cash App در طول سه ماهه سوم سال 2020: 1.6 میلیارد دلار بوده است ، در حالی که کل سال 2019: 555 میلیون دلار بوده است. فعالیت تجاری در بورس مستقر در ایالات متحده ItBit نیز پس از مشخص شدن خدمات تجارت بیت کوین PayPal افزایش یافت.

در همان روز، مدیر عامل پی پال، دان شولمن هنگام حضور در CNBC گفت:

“همانطور که پول کاغذی به تدریج از بین می رود و از نحوه استفاده مردم از معاملات از بین می رود، بانک های مرکزی به ویژه در بخش کوچک باید پول کاغذی را با انواع ارز فیات دیجیتال جایگزین کنند.”

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا