اخبار ارز دیجیتال

کوین تلگراف یادآوری می کند که بیت کوین 50K دلار با یک NFT انحصاری به دست آورد

تاکنون احتمالاً از توجه شما دور نمانده است که اوایل این هفته ارز رمزنگاری شده اصلی (و بسیاری معتقدند که هنوز هم بهترین است) بیت کوین، برای اولین بار در تاریخ خود ، قیمت 50 هزار دلاری را شکست.
این که آیا شما تازه وارد هستید، یا استخراج بیت کوین را با یک دکل پردازنده گرافیکی یک دهه پیش به خاطر می آورید، نمی تواند یک موقعیت بسیار مهم شود. این اوج تمام حمایت ها، اعتقادات و البته پول است که هر یک از شما در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اید.
برای گرامیداشت، کوین تلگراف هنرمندان با استعداد خود را وادار به جمع آوری یک قطعه هنری برای جشن گرفتن، جامعه بیت کوین ، و پیشروی بیت کوین از این قیمت قابل توجه کرده است.
این نسخه به صورت محدود از 50 توکن غیر قابل نفوذ ، که از طریق نمایه Rarible در دسترس است ، آماده شده است. قیمت هر NFT هزار دلار (یا به عبارت دقیق تر 0.5 ETH) خواهد بود، در حالی که کل مجموعه را در هنگام راه اندازی 50،000 دلار ارزیابی می کنند.
البته، بیت کوین سفر خود را در اینجا پایان نمی دهد. در نهایت قیمت BTC از قدرت آن در تبدیل دنیای مالی سنتی از اهمیت کمتری برخوردار خواهد بود. و اگرچه، در وجود یک دهه، قطعاً بازارهای مالی فعلی را متزلزل کرده است، اما راه تحقق کامل پتانسیل آن هنوز در پیش است.
و برای 50 نفر این فرصت وجود دارد که با مالکیت NFT این مراسم را گرامی بدارند. کاربران می توانند آن را مانند یک نشان افتخار برای همه کارهایی که تاکنون انجام داده اند بپوشند.

این برای همه شما و شروع فصل بعدی بیت کوین است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا