اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل آمبرگروپ می گوید ، بیت کوین دیگر حبابی نیست

تعدادی از نهادها از حدود 12 سال پیش تاکنون Bitcoin را حباب خوانده اند. با این حال مایکل وو، مدیر عامل شرکت خدمات مالی دارایی های دیجیتال، گروه آمبر،فکر دیگری دارد.
وو روز پنجشنبه در مصاحبه ای با CNBC با اشاره به مفهوم بیت کوین به عنوان یک حباب گفت: “من فکر می کنم همیشه وقتی مردم متوجه تغییر پارادایم جدید می شوند همیشه اینگونه است که با تردید و بدبینی شروع می کنند، این بسیار طبیعی است زیرا آنها مجبورند برای درک چیزهای جدید در آنجا وقت بگذارند؟
با این حال، فکر نمی کنم شما دیگر بتوانید بیت کوین را حباب بنامید، زیرا، همانطور که قبلاً اشاره کردم، شما شاهد همه این موسسات، میلیاردرها، شرکت های چند میلیارد دلاری هستید، می دانید همه این تازه واردان به رمزنگاری در حال خرید بیت کوین هستند، و فقط 21 میلیون بیت کوین در آنجا وجود دارد. “

مراجعه بازیکنان اصلی جریان که بیت کوین را خریداری می کنند در ماه های اخیر بسیار رایج شده است. میکرواستراتژی در سال 2020 بیش از 1 میلیارد دلار به بیت کوین اختصاص داد. MassMutual پس از آن 100 میلیون دلار برای BTC قرار داد و Square بعدا با 50 میلیون دلار به فروش رسید.
Wu توضیح داد، دلیل منطقی برای افزایش دراز مدت قیمت بیت کوین شامل محدودیت عرضه آن با علاقه قابل توجه به دارایی است. وی افزود: “نوسان قیمت و اصلاحات کوتاه مدت قیمت وجود خواهد داشت، بعضی اوقات این اصلاحات قیمت ممکن است خشونت آمیز باشد، اما من فکر می کنم ما مرحله نامیدن حباب بیت کوین را پشت سر گذاشته ایم.”
وو همچنین در مورد BTC و ذخیره نقش ارزشی آن، مشابه طلا، اظهار نظر کرد. بیت کوین طی سالهای گذشته سهم نسبتاً خوبی را در مقایسه با طلا مشاهده کرده است. وی گفت: “بدترین حالت بیت کوین هنوز فرم بهتری از طلا است.”
روز چهارشنبه، شرکت وو Amber Group اعلام کرد که Annabelle Huang، یکی از شرکای شرکت، وظیفه بیشتر مشارکت نهادی و خرده فروشی را بر عهده گرفته است. گروه آمبر “آنابل هوانگ” را به عنوان شریک منصوب کرد تا مرکز GlobalX، یک تیم توسعه جهانی استراتژیک برای رشد عرضه محصولات نهادی و خرده فروشی این شرکت در مناطقی از جمله کره جنوبی، ژاپن، هنگ کنگ، سنگاپور، تایپه، آمریکای شمالی و بیشتر تاسیس شود. ”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا