اخبار ارز دیجیتال

راننده پیک پیتزا 400 دلار بیت کوین انعام گرفته است

گزارش شده است که راننده ای که 5 دلار بیت کوین (BTC) برای خدمات تحویل پیتزا در اختیار داشت، پس از هفت سال دوباره ظاهر شده است.
طبق پستی از ردیتور، بیت کوینری(شخصی که بیت کوین دارد)در 28 دسامبر 2013 یک پیتزا سفارش و به راننده پیک دو گزینه برای انعام خود پیشنهاد داد: اسکناس 5 دلاری یا 0.0069 BTC روی کیف پول کاغذی.
با این حال، گزارش شده است که راننده این هفته با btcbible برای کمک در مورد انتقال پول به یک کیف پول گرم تماس گرفته است. با افزایش اخیر بیت کوین به بالاترین رقم همیشگی خود، بیش از 58000 دلار ، اکنون BTC تقریباً 400 دلار ارزش دارد که از زمان تحویل پیتزا به بیش از 7000٪ افزایش یافته است.
بیت کوینر گفت: “من اجازه دادم پیک بین 5 دلار فیات یا BTC انتخاب کند.” “نیازی به گفتن نیست که او عاقلانه انتخاب کرد.”
ردیتور تصریح کرد که آنها “دارای ثروت بیت کوین نبودند”، زیرا سال گذشته اکثر سرمایه های خود را برای خرید خانه تصفیه کرده اند. ردیتور در آن زمان گفت راننده “از اخبار بیت کوین شنیده و مفهوم کلی آن را درک کرده ” اما “بدیهی است که هنوزبرای او موضوع کاملاً جدیدی است.”
پست Reddit یادآوری یکی از نمادین ترین داستان ها در فضای رمزنگاری از آغاز بیت کوین است. اولین خرید تجاری مستند با استفاده از BTC سفارش دو کیک در مه 2010 بود، زمانی که یک برنامه نویس 10،000 BTC را پرداخت کرد.(اکنون تقریباً 580 میلیون دلار ارزش دارد).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا