اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به بالاتر از 32 هزار دلار برگشت زیرا MicroStrategy با 10 میلیون دلار “افت قیمتی” را جبران کرد

خبر ها حاکی از آن است که MicroStrategy به عنوان خریدار بزرگ این هفته به Grayscale پیوست در حالی که دیگران به فروش خود ادامه می دهند.

بیت کوین (BTC) در 22 ژانویه پس از ریزش قیمتی تا کمتر از 30000 دلار حمایت تازه ای برای خریداران ایجاد کرد، این کار نشانه هایی از اصلاح قیمتی بود.

افت 8.5 درصدی قیمت بیت کوین در روز قبل

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView روز معاملات قوی تری برای BTC / USD نشان داد، با افت قیمتی 8.5 درصدی در زمان نوشتن مقاله.

این چرخش به دنبال یک آشوب 24 ساعته انجام شد که در آن بیت کوین به 28950 دلار کاهش یافت – یک سطح کلیدی در مورد حمایت از نهنگ ها و تنها افت دوم زیر 30،000 دلار در سال جاری.

در همان زمان، MicroStrategy، که به خزانه داری بیت کوین در حال افزایش خود مشهور است، تأیید کرد که 314 بیت کوین را خریداری کرده است تا کل احتکار خود را به 70،784 بیت کوین برساند.

“Microstrategy به تازگی 314 بیت کوین دیگر به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرده است. منبع اطلاعاتی مستقر توییتر مستند سازی بیت کوین با مراجعه به مدیرعامل شرکت، مایکل سایلور، خلاصه کرد.

آخرین خرید با متوسط ​​هزینه 31808 دلار برای هر بیت کوین انجام شد و به خریدهای مداوم Grayscale مدیر دارایی پیوست که از اقدام فروش کلی در چند هفته گذشته سرپیچی می کند.

همه نگاه ها در حمایت 29000 دلاری به نهنگ هاست

در عین حال، در میان دیگر سرمایه گذاران بزرگ BTC، توجه ها به حمایت زیر 30000 دلار بود.

با توجه به نظارت بر منابع Whalemap، این منطقه برای جلوگیری از افت قیمت بیشتر در BTC / USD بسیار مهم است، حدی که می تواند جفت ارز را به 20000 دلار نزدیک کند.

نهنگ های بیت کوین

در بخشی از این توییت ها، به همراه یک نمودار همراه، توضیح داده شده است: “سقوط به زیر 28،727 دلار و ادغام در آن، افت چشمگیر دیگری به ما دست می دهد و مر حله بعدی حداقل 23،818 دلار است.”

آرتم لازارف، بنیانگذار بنیاد، به Cointelegraph گفت: “اکنون بسیاری از کف قیمتی28،727 دلار پشتیبانی نمی کنند، بنابراین اگر ما در آنجا ادغام کنیم، این حرکت احتمالاً BTC را به کف 23،818 دلار می رساند.”

“23،818 دلار خیلی قوی نیست اما با این وجود باید برای ارزیابی مجدد وضعیت BTC وقت بگذارید. در غیر این صورت، 19،322 دلار بسیار قدرتمند است و سطحی است که بزرگان احتمالاً حد ضرر آن را تعیین می کنند.”

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا