اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی های برتر قیمت بیت کوین برای سال 2021

قیمت بیت کوین که در 12 ماه آینده به 100 تا 200 هزار دلار می رسد، یک پیش بینی کاملاً رایج است،

اگر “شما هم علاقمند به فناوری های روز دنیا هستید قطعا از قیمت بیت کوین (BTC) و حدس و گمان درباره ارزش آن در آینده شنیده اید.

در حال حاضر، بیت کوین در یک چرخه بازار صعودی است، که بیش از 200 ٪ از سال گذشته افزایش یافته است و به جز چند سهام مانند تسلا، از هر چیز دیگری در سال 2020 بهتر عمل کرده است. اما به نظر می رسد این رالی متفاوت از مسابقه در اواخر سال 2017 باشد.

ما در سیل پول و اعتبار هستیم

پیش بینی های شش رقمی قیمت برای هر بیت کوین با سرعت بخشیدن به گسترش پولی بانک مرکزی به عنوان عامل اصلی، به طور فزاینده ای برای این چرخه صعودی معمول می شود.

در حقیقت، سرمایه گذاران میلیاردر مانند ری دالیو شروع به گرم شدن ایده بیت کوین در کنار طلا به عنوان راهی برای ایجاد تنوع در برابر آنچه او “ارزش استهلاک پول” می نامد، می کنند.

“ما در سیل پول و اعتبار هستیم که بیشتر قیمت دارایی ها را بالا می کشد و ثروت را به گونه ای توزیع می کنیم که سیستمی که به اعتقاد ما عادی است قادر به این کار نیست و این ارزش پول و اعتبار ما را تهدید می کند، “او در جلسه Reddit در 8 دسامبر هشدار داد.

“به احتمال زیاد آن سیل کاهش نخواهد یافت، بنابراین این دارایی ها با اندازه گیری ارزش استهلاک پول کاهش نمی یابند. تنوع خوب از نظر ارز و کشورها و همچنین کلاس های دارایی بسیار مهم است.”

آیا بیت کوین 100K – 200K دلار خواهد داشت؟

همان طور که Cointelegraph در ماه مه گزارش داد، مدیر عامل مورگان کریک مارک یوسکو گفت که قیمت BTC ممکن است بیش از 100000 دلار در سال آینده باشد. قیمت در حال حاضر بیش از دو برابر شده است، اما هنوز هم باید در 12 ماه آینده تقریبا 300 درصد دیگر به دست آورد تا به شش رقم برسد.

این برآورد پیش بینی مدل محبوب سهام به جریان (S2F) را می گوید، که سازنده آن، planB ، می گوید هم چنان در مسیر درست قرار دارد. ماه گذشته، planB بار دیگر تأکید کرد که وی اکنون بدون شک BTC به دلیل “کمبود تأمین” تا دسامبر 2021 به 100000 دلار خواهد رسید.

“مردم می پرسند که آیا من هنوز به مدل خود اعتقاد دارم؟ روشن است: من هیچ شک ندارم که بیت کوین S2FX صحیح است و بیت کوین قبل از دسامبر 2021 روی 100000-288،000 دلار ضربه خواهد زد ، “او این مطلب را ماه گذشته نوشت.

همان طور که گزارش شد، بیت کوین در یک ماه گذشته خط میانگین روند مدل S2F را بدست آورده است.

200،000 تا 300،000 $ دور از دسترس نیست؟

به گفته تحلیلگران دیگر، پیش بینی قیمت 200000 دلاری حتی نسبتاً مناسب است. ویل وو، تحلیلگر مشهور زنجیره ای می گوید که این بار شاهد شواهد بیشتری درباره “هودلینگ” و همچنین کاهش عرضه BTC در بورس ها در نتیجه کمبود سهام قبلی است.

“مدل برتر من که پیشنهاد 200K دلار برای هر BTC تا پایان سال 2021 است و 300K دلار دور از ذهن نیست.”
وی در پست دیگری ادامه داد: “من هرگز برای سال 2021 اینقدر سرسخت نبوده ام.” این مرحله تجمع مجدد همزمان با تخلیه موجودی بازار در حدود 2 برابر طولانی تر و عمیق تر از چرخه گذشته است. این BTC را ارسال می کند. “

400000 دلار و بالاتر برای “طلای دیجیتال”؟

پیش بینی قیمت حتی بالاتر از این استدلال ناشی می شود که بیت کوین می تواند چالش کند – یا در حال حاضر شروع به چالش کشیدن می کند – و در نهایت طلا را به عنوان ذخیره ارزش واقعی عوض می کند. جالب توجه است که برخی از صعودی ترین پیش بینی ها از طریق مالی قدیمی آغاز شده است زیرا بیت کوین در اوایل دسامبر به بالاترین سطح جدید خود رسید و عملکرد طلا را در سال 2020 بسیار بهتر کرد.

به عنوان مثال، در ماه نوامبر، یک تحلیلگر از Citibank در یادداشتی به مشتریان گفت كه بیت کوین می تواند در سال 2021 به 318،000 دلار برسد. مدیر عامل سیتی بانك ، تام فیتزپاتریک ، “افزایش غیر قابل تصور تاریخی بیت کوین را به دنبال اصلاحات دردناک” ذکر کرد.

در حال حاضر، مدیر سیتی بانک معتقد است که BTC در میانه یک گاو نر قرار دارد که به نظر می رسد در “کانال به نظر می رسد کاملاً مشخص شده است”، که آن را برای هدف 318،000 دلار در دسامبر 2021 تنظیم می کند.

در همین حال JPMorgan همچنین شروع به اشاره به افزایش محبوبیت بیت کوین در میان سرمایه گذاران سنتی می کند. در واقع، غول بانک سرمایه گذاری پتانسیل صعودی بسیار بیشتری را از بیت کوین به عنوان “طلای دیجیتال” در مقایسه با پذیرش طلا “بسیار پیشرفته” می بیند.

در یادداشتی به مشتریان، استراتژیست ها گفتند:

“پذیرش بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی فقط آغاز شده است، در حالی که برای طلا، پذیرش آن توسط سرمایه گذاران نهادی بسیار پیشرفته است. اگر این پایان نامه میان مدت و بلند مدت درست به اثبات برسد، قیمت طلا در طی سالهای آینده از یک گرد و غبار ساختاری رنج خواهد برد. “

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا