اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از تصویب “900 میلیارد دلار تبلیغات بیت کوین” توسط کنگره آمریکا، 5٪ افزایش می یابد

افزایش قیمت بیت کوین

بالاترین قیمت روزانه 23،625 دلاری بیت کوین تمایل صعودی این ارز را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین (BTC) در 22 دسامبر به بیش از 23،500 دلار رسید زیرا ضعف روز دوشنبه با دیدن چالش گاوها برای سطوح قبلی روبرو شد.

5.2 درصد افزایش قیمت روزانه بیت کوین

اطلاعات حاصل از بازارهای Cointelegraph ،coin360 و TradingView نشان دهنده بازگشت بیت کوین به موقعیت های از دست رفته در آخر هفته است که در زمان انتشار 23،625 دلار است.

عوامل کلان برای تأیید درخواست تجدیدنظر در بیت کوین به اجماع رسیدند، و کنگره ایالات متحده یک لایحه محرمانه ویروس کرونا را نیز به مبلغ 908 میلیارد دلار تصویب کرد.

تایلر وینکلووس، بنیانگذار صرافی Gemini، به طور خلاصه پس از رای گیری، گفت: “تبلیغات 900 میلیارد دلاری دیگر برای بیت کوین در راه است”.

سفارشات Heatmap نشان می دهد که مقاومت اول در 24000 دلار و مقاومت اصلی در 25000 دلار باقی مانده است، و تا حدودی چشم انداز افزایش قدرت به سمت بالاترین سطح جدید را کاهش می دهد.

در همان زمان، مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر بازارهای Cointelegraph هشدار داد که افت قیمت زیر 20،000 دلار در شرایط فعلی “تعجب آور” نخواهد بود.

او خلاصه می کند: “مردم در حال حاضر روی 19،500 دلار تمرکز کرده اند و من فکر می کنم این سطح بسیار مهمی برای تمرکز است، اما کاهش های بیشتری نیز برای این ارز تعجب آور نخواهد بود”.

مدیر عامل MicroStrategy: هفته گذشته مسابقه گاو ها برای افزایش تاریخی قیمت بین کوین بود.

نظرات جدید مایکل سایلور، مدیرعامل MicroStrategy، این ایده را که خریدهای بزرگ بیت کوین این شرکت مسئول صعود شدید هفته گذشته است، را تکذیب می کند.

سیلور که در پادکست Funky Crypto صحبت می کرد، گفت که خریدهای او به صورت دسته های با فرکانس بالا از 1000 تا 2000 دلار بوده است و نه مبلغ یکجا.

“من یک شمع سبز نبودم. شمع های سبز توسط دیگران بود. ” گفته ای از مدیر عامل.

به گفته رافائل شولتزه-كرافت، مدیر ارشد فنی نظارت بر Glassnode ، این “افراد دیگر” هنوز ممكن است به طور عمومی شناخته نشوند. روز دوشنبه، در یک سری توییت ها، شولتزه-کرافت استدلال کرد که خریداران بزرگ MicroStrategy ،Grayscale و دیگران به هیچ وجه تنها دلیل این افزایش نیستند.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا