اخبار ارز دیجیتال

افزایش ناپایداری قیمت بیت کوین در حالی که نهنگ ها، BTC را در بالاترین قیمت ها می فروشند

داده ها حاکی از آن است که افت قیمت بیت کوین در بالاترین سقف جدید نتیجه فروش نهنگ های عظیم بیت کوین می باشد.

قیمت بیت کوین سطح 40،000 دلار را به عنوان حمایت مجدد تثبیت کرده است، اما با افزایش فشار گاو ها در بالاترین قیمت جدید، احتمال فروش های سریع دیگر نیز وجود دارد.

به گفته تحلیلگران Material Indicators، یک شرکت تجزیه و تحلیل رمز ارز ها، هنگامی که بیت کوین در 7 ژانویه به 40 هزار دلار رسید، مگا نهنگ ها به شدت بیت کوین فروختند. این کار منجر به افت سریع 10 درصدی قیمت به 36000 دلار در چند ساعت بعد از آن شد.

این افت قیمت به سرعت برگشت و در نهایت در 12 ساعت بعد قیمت به بالای 41000 دلار رسید. با این حال، BTC پس از تعیین بالاترین رقم خود در تاریخ 42،000 دلار، افت بزرگ دیگری را تجربه کرد و در حال حاضر قیمتی معادل 40800 دلار دارد.

Material Indicators در این باره گفت:

“بنابراین، به نظر می رسد که نهنگ های عظیم پس از آن تخلیه در حدود ساعت 2 بامداد به وقت محلی شروع به فروش کردند و به فروش سبد های خود ادامه می دهند. حدس می زنم آن ها انتظار منفی بیشتری داشته باشند. آنها واقعاً تا 42 هزار دلار در رالی شرکت نکردند ، که این مسئله بیشتر حمایتی می باشد. “

سود نهنگ های کوچک تر

در جدیدترین بازگشت قیمتی از 42000 دلار به 40،000 دلار، تحلیلگران Material Indicators توضیح دادند که نهنگ های کوچکتر، که صد ها هزار دلار بیت کوین دارند و در آینده نزدیک، شروع به سود می کنند.

آنها اشاره کردند:

“با این حال، اکنون، آنها دوباره شروع به خرید کرده اند. احتمالاً برای شکستن مقاومت 42kبسیار بالاست. به نظر می رسد نهنگ های معمولی (کلاس 100k – 1M دلار) سود های خود را شروع کردند. “

با توجه به اینکه در هفته های گذشته قیمت بیت کوین در Coinbase بیشتر معامله شده است، مشخص است که تقاضای خریدار زیادی از ایالات متحده وجود دارد.

این تقاضا نشان می دهد که نبردی بین نهنگ های معمولی که سود می برند و خریداران جدید در بازار ایالات متحده وجود دارد. رد شدید از هر بالاترین سطح جدید همچنین نشان می دهد که نهنگ ها به محض رسیدن بیت کوین به یک رکورد جدید، ممکن است به صورت تهاجمی ارز های خود را بفروشند.

به همین ترتیب، مهم است که تقاضای بیت کوین در ایالات متحده در کوتاه مدت پایدار باشد. در غیر این صورت، سطح بالای فشار فروش نهنگ ها می تواند باعث اصلاح BTC در آینده قابل پیش بینی شود.

بیت کوین تا کجا می تواند پیش برود؟

بیت کوین در حال حاضر تکنیکال بسیار قوی دارد که همچنان باعث افزایش قیمت می شود. به همین دلیل، بازرگانان تمایلی به فروش آن ها ندارند، اما برخی از آنها با سود از این بازار خارج می شوند.

در کوتاه مدت، یک نگرانی برای بیت کوین بهبود احتمالی دلار آمریکا است. یک معامله گر با نام مستعار معروف به “Cantering Clark” بازگشت دلار آمریکا و کاهش فلزات گرانبها را محتمل دانست.

شاخص دلار آمریکا (DXY) در سطح پشتیبانی در نمودار ماهانه معلق است. فروشگاه ها با ارزش جایگزین مانند بیت کوین و طلا در برابر دلار قیمت گذاری می شوند. از این رو، اگر دلار شروع به حرکت کند، احتمال اصلاح BTC شدت خواهد یافت.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا