اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین علی رغم ترس از کرونای انگلیسی دوباره برمی گردد – اما آیا زمان اصلاح به پایان رسیده است؟

پس از گزارش ویروس کرونا در جهش جدید انگلیس، ترس به بازارها بازمی گردد.

قیمت بیت کوین (BTC) در ماه های اخیر افزایش بسیاری شده است و منجر به بالاترین قیمت جدید در تاریخ 24200 دلار شده است. با این حال، BTC در 21 دسامبر شاهد اصلاح بود زیرا بازارهای سهام نیز با قرمز باز شدند. قیمت بیت کوین در روز دوشنبه 6 درصد کاهش یافت، در حالی که شاخص ارز دلار آمریکا (DXY) شاهد یک جهش شدید بود.

به نظر می رسد چنین افت ها و عدم اطمینان به دلیل بروز ویروس کرونا جهش یافته در انگلستان می باشد و بنابراین محدودیت های بیشتری می تواند در آینده باشد که تأثیر زیادی در بازارها داشته باشد، همان طور که در ماه مارس مشاهده شد.

در نمودار 4 ساعته، یک واگرایی نزولی از 24،000 دلار به پایین ترین میزان تا 22،000 $ دوشنبه را نشان می دهد.

با این حال، با بزرگنمایی، این مقدار به میزان قابل توجهی بالاتر از قیمت بیت کوین در سه ماه پیش است، در حالی که این اصلاحات در بازارهای پر نوسان ارزهای دیجیتال بسیار معمول است.

بنابراین، چنین افت هایی نباید باعث تعجب معامله گران باتجربه شود. در همین راستا، سطوح آن در نمودار بالا نشان داده شده است. اما برای تأیید واگرایی نزولی، قیمت بیت کوین باید ناحیه مقاومت قبلی را رد کند.

اگر این مبلغ از 23،400 تا 23،600$ رد شود، روند نزولی بیشتری امکان دارد و فریم زمانی بالاتر به عنوان پشتیبانی آزمایش می شود. با این حال، اگر این منطقه 23،400– 23،600 دلار به صعودی برسد، احتمال دارد که یک رکورد جدید در تمام دوران قبل از پایان سال باشد.

غالباً، نمودار کل بازار کل نمای بهتری از وضعیت بازار نسبت به بیت کوین دارد. بنابراین، با اصلاح 550 میلیارد دلار، بیت کوین را در منطقه 18،500 دلاری قرار می دهد، منطقه مهم برای پشتیبانی کوتاه مدت که باید برای جلوگیری از هرگونه ضرر دیگر انجام شود.

آلت کوین ها نیز ممکن است سود داشته باشد، به ویژه، در ابتدای سال 2021 اگر قیمت بیت کوین بتواند بیش از $ 18،500 را حفظ کند. تا آن زمان، ترس از ویروس کرونا و عدم اطمینان احتمالاً مانع بازارها خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر درباره تاثیر ویروس کرونا به بیت کوین و ارزهای دیجیتال می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا