اخبار ارز دیجیتال

به دنبال اخبار GameStop بازدید از سایت بیت کوین به 2 میلیون رسید

ظاهراً به دلیل توجه رسانه ها به Wallstreetbets، یکی از مشهورترین سایت های آنلاین در مورد بیت کوین، تعداد بازدید کننده از دو میلیون در روز جمعه عبور کرده است.
بازدید کننده های بیت کوین (BTC) روز جمعه، بعد از 18 ماه که به رتبه یک میلیون دست یافتند، اکنون به نقطه عطف دو میلیون کاربر رسیدند.
گرچه بسیاری از این رشد در بازدید کننده، پس از بازار صعودی (گاو نر) 2017 به تدریج انجام شد، اما این تعداد در تاریخ 26 ژانویه و 30 ژانویه از 1،982،681 به 2،184،941 رسید.
بسیاری از دنبال کننده های جدید ممکن است به دنبال سود بالا باشند، زیرا رسانه ها گزارش می دهند که سرمایه گذاران کوچک Wallstreetbets برای فروش سهام GameStop در برابر معامله گران اصلی وال استریت قرار دارند. علاوه بر این بیت کوین تحت حمایت شدید وال استریت و نیویورک تایمز بود و ادعا میشد بازار از جانب دلالان و صندوق های سرمایه گذاری دستکاری می شود که این خبر توجه ایالات متحده را به خود جلب کرد.
r / Bitcoin در سپتامبر 2010، دو سال پس از انتشار قرار داد بیت کوین ایجاد شد. از آن زمان تاکنون، تأثیر آن بر فضای رمزنگاری بسیار زیاد بوده و اخبار ، شایعات و جک هایی را برای تازه واردین بیت کوین و HODLers فراهم می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا