اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین سومین “تجارت شلوغ” در نظرسنجی مدیر صندوق جهانی است

مدیران سرمایه در سراسر جهان اعتماد خود به دلار را از دست می دهند و آن ها را تشویق می کند تا برای مشتریان خود به دنبال سرمایه گذاری های با مقاومت بالا در برابر تورم باشند.

نظرسنجی جدیدی از مدیران صندوق های جهانی نشان می دهد که بیت کوین در رتبه بندی “شلوغ ترین تجارت” صعود کرده است و سرمایه های سنتی مانند طلا و اوراق بهادار را شکست داده است.

بیت کوین در لیست کل گزینه های این گروه سوم بود که توسط 15٪ از پاسخ دهندگان به عنوان شلوغ ترین تجارت انتخاب شد. فقط سهام فناوری (52٪) و قیمت دلار در بازه زمانی های کوتاه (18٪) در رتبه های بالاتر قرار دارند.

نظرسنجی مدیر صندوق جهانی توسط بانک مرکزی آمریكا مریل لینچ در بازه زمانی 4 تا 10 دسامبر انجام شد و از 217 مدیر صندوق به طور جمعی مسئول 534 میلیارد دلار دارایی، كه یک سوال مربوط به روند رفتار سرمایه گذاران است، پرسید.

“آیا موقعیت های طولانی بیت کوین دارند یا خیر، 15٪ به آن ها پاسخ مثبت دادند که سه برابر بیشتر از 5٪ ماه گذشته است.”

در سالی که چاپ پول و ترس از تورم گسترده را ایجاد کرده است، روند پول نقد و دارایی های غیر مرتبط مانند بیت کوین به وضوح توسط نتایج نظرسنجی برجسته شده است.

بسیاری از مدیران سرمایه گذاری به طور جدی برای اولین بار خرید بیت کوین را مورد توجه قرار می دهند ، نمونه ای از سرمایه گذاری معروف انجام شده توسط MicroStrategy ، Square و Paul Tudor Jones مورد تشویق قرار گرفته است. به دنبال آن، شرکت بیمه MassMutual و مدیر سرمایه گذاری Ruffer خریدهای زیادی از بیت کوین را در هفته گذشته نیز فاش کردند.

نظرسنجی بانک آمریکا هم چنین نشان داد که مدیران صندوق پس از خرید مقدار نامتناسب سهام، کالاها و دارایی های دیگر از جمله بیت کوین طی چند ماه گذشته، برای اولین بار از سال 2013 کمبود نقدینگی دارند.

این اولین باری نیست که بیت کوین در نظرسنجی ماهانه بانک آمریکا ظاهر می شود. در دسامبر 2017، بیت کوین در لیست شلوغ ترین معاملات نظرسنجی قرار گرفت، 32٪ از پاسخ دهندگان از بیت کوین به عنوان “شلوغ ترین تجارت” نام بردند

در تاریخ 18 آگوست سال 2020، بیت کوین برای اولین بار از نظر اندازه حجم مالی بازار از بانک آمریکا پیشی گرفت. اکنون بیت کوین در این معیار 45٪ از بانک آمریکا فراتر رفته است.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا