اخبار ارز دیجیتال

محدودیت بازار بیت کوین Tencent را در مسیر رسیدن به 1 تریلیون دلار قرار داد

حدود 1 تریلیون دلار، سقف بازار بیت کوین از Tencent عبور کرده است ، که بر اساس رتبه بندی AssetDash ، ارزش تقریبی 917.8 میلیارد دلار در زمان انتشار دارد.
بزرگترین دارایی دیجیتال Crypto اکنون در لیست بهترین شرکت های برتر بازار در سراسر جهان ششم است. گوگل، که به طور رسمی توسط نهاد اصلی خود ، Alphabet (GOOGL) شناخته می شود، در زمان انتشار، رتبه پنجم را با سقف بازار حدود 1.4 تریلیون دلار در اختیار دارد.
جاستین هارتزمن، بنیانگذار و مدیرعامل کوین اسمارت، به گزارشگران گفت: “پس از رسیدن به یک قیمت جدید، بیت کوین از غول فناوری چینی Tencent پیشی گرفت و آن را به رتبه 6 در جهان در میان شرکت های تجاری عمومی رساند.” :

“این یک شاخص قوی برای افزایش ارزش، اعتماد و استفاده از بیت کوین و صنعت ارزهای رمزنگاری شده است. بسیاری از تحلیلگران می گویند امسال بیت کوین از 100 هزار دلار فراتر می رود و فکر نمی کنم این حدس و گمان خیلی دور باشد.”
در ماه اکتبر، بیت کوین از پی پال پیشی گرفت و با داشتن محدودیت بازار 240 میلیارد دلار، در جایگاه 21 جدول قرار گرفت. از آن زمان این کوین رشد قابل توجهی داشته است. اگرچه از آن زمان محدودیت بازار تغییر کرد اما بیت کوین قبلاً Tencent را در رتبه بازار محدود کرده بود. در زمان انتشار ، بیت کوین بالاتر از Tencent ، تسلا و فیسبوک قرار دارد.
دارایی پیشگام Crypto از زمان سقوط به 3600 دلار در مارس 2020 در طی یک سقوط مربوط به بیماری همه گیر کرونا ، از یک تجمع قابل توجه برخوردار بوده است. تجارت این کوین در نیمه دوم سال 2020 افزایش یافت و طی آن تعدادی از نهادهای اصلی جریان مالی خریدهای بیت کوین خود را اعلام کردند. یکی از مشهورترین شرکت کنندگان MicroStrategy است که مدیرعامل آن، مایکل سایلور، به طور قابل توجهی طرفدار بیت کوین است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا