اخبار ارز دیجیتال

Bitfinex بازپرداخت وام Tether را اعلام می کند

امروز در بیانیه کوتاهی، Bitfinex برای تثبیت بلاکچین Tether ،اعلام کرد که مانده وام 550 میلیون دلاری Tether را بازپرداخت کرده است.

استوارت هوگنر ، مشاور عمومی در Bitfinex ، نوشت: “Bitfinex خوشحال است كه اعلام كرد در ماه ژانویه مانده 550،000،000 دلار تسهیلات وام به Tether را بازپرداخت كرد.” “Bitfinex این پرداخت را با ارز فیات وصل شده به حساب بانکی Tether انجام داد. تمام سود بدهی پرداخت شده است. وام اکنون به طور کامل بازپرداخت شده و خط اعتبار لغو شده است. “
در حالی که وام بازپرداخت می شود، اقدامات قانونی پیرامون وام همچنان رو به جلو است. iFinex Inc. – شرکت مادر هر دو Tether و Bitfinex – در نتیجه وام با پرونده های قضایی متعددی روبرو است که ادعا می کند شرکت Tether بدون پشتوانه صادر شده است که برای دستکاری در بازار استفاده می شود.
این شرکت همچنین با بررسی دادستان کل نیویورک روبرو است. ماه گذشته iFinex درخواست کرد که تاریخ دادرسی به تعویق بیوفتد تا شرکت بتواند اسناد درخواستی توسط دادستان کل کشور را تولید کند. این دومین تاخیری است که این شرکت درخواست کرده است.
علی رغم اینکه مشکلات حقوقی iFinex به این زودی ها برطرف نمی شود، به نظر می رسد Bitfinex و Tether CTO در رسانه های اجتماعی یک پیروزی را پشت سر می گذارند و جامعه ایی که معتقدند ثبات کوین خطر جدی برای اکوسیستم رمزنگاری دارد، “Tether ” را باور می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا