اخبار ارز دیجیتال

ادغام BitPay پرداخت رمزگذاری را برای 380 میلیون کاربر Apple Pay به ارمغان می آورد

کمپانی BitPay امروز اعلام کرد کاربران کارت بیت پِی اکنون می توانند به Apple Wallet متصل شده و هزینه کالاها و خدمات را با استفاده از Apple Pay پرداخت کنند.
مدیر عامل BitPay ، استفان جفت در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما هزاران مشتری برنامه BitPay Wallet با استفاده از کارت بیت پِی داریم که همیشه به دنبال مکان ها و روش های جدید برای خرج کردن ارز رمزنگاری خود هستند.” افزودن اپل پِی و به زودی گوگل و سامسونگ پِی باعث می شود استفاده راحت تر از کارت بیت پِی در مکان های بیشتر، از وسایل روزمره گرفته تا خریدهای لوکس صورت گیرد . “
بیت پِی در حال حاضر امکان پرداخت در بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و انواع پول را فراهم می کند.

به نظر می رسد این یکپارچه سازی اپل پِی بخشی از استراتژی گسترده بیت پِی برای بهره گیری از حرکت در حال اجرا است. بیت پِی همچنین در اواخر سال گذشته برای تبدیل شدن به یک بانک اعتماد ملی به OCC مراجعه کرد. در بیانیه مطبوعاتی اپل پِی ذکر شده است که “پشتیبانی از گوگل پِی و سامسونگ پِی برای اواخر این سه ماه برنامه ریزی شده است.”
با توجه به اندازه و اشباع بازار اپل پِی، این اقدام برای هودلرهای رمزنگاری قابل توجه است. گزارش اخیر می گوید که اپل پی در تلاش است تا 10٪ از کل تراکنش های کارت را تا سال 2025 (در مقایسه با 5٪ سهم فعلی) خود محاسبه کند. ادغام بیت پِی همچنین ممکن است امکاناتی مانند ابتکاری با Goldman Sachs برای اجازه دادن به کاربران اپل پِی برای بازپرداخت پول پس از خرید را برای کاربران اپل کارت فراهم کند .. اپل پِی در حال حاضر بیش از 380 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
این ممکن است فقط اولین مورد از بسیاری از پیشرفت های رمزنگاری مربوط به اپل باشد. هفته گذشته، پال استیوز، تحلیلگر سلطه بانک سلطنتی کانادا، پیش بینی کرد که اپل ممکن است شرکت بعدی باشد که بخشی از ذخایر نقدی خود را به بیت کوین اختصاص می دهد. در حال حاضر اپل نزدیک به 200 میلیارد دلار پول نقد در دسترس دارد و ممکن است فشار برای این شرکت افزایش یابد تا از تسلا در خرید ارز رمزنگاری شده پیروی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا