اخبار ارز دیجیتال

پرونده های Bitwise با SEC قصد راه اندازی ای تی اف “Crypto Innovators ” را دارند

Bitwise، یکی از بزرگترین مدیران صندوق ارزهای رمزنگاری شده در جهان ، برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس به اصطلاح “نوآوران رمزنگاری”، دفترچه جدیدی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC ارسال کرده است.
مدیر صندوق در تاریخ 5 فوریه فرم N-1A را با تنظیم کننده اوراق بهادار ثبت کرد، جایی که هدف خود را برای ارائه BitTY Crypto Innovators ETF بیان کرد. ای تی اف پیشنهادی عملکرد شاخص نوآوران رمزنگاری Bitwise را ردیابی می کند.
شاخص پیشنهادی در وهله اول از شرکتهایی تشکیل می شود که بیش از 75٪ درآمد خود را از بخش رمزنگاری به دست می آورند یا بیش از 75٪ دارایی خالص خود را در ارز رمزپایه دارند. بقیه شامل شرکتهای بزرگ است که “ابتکار تجاری اختصاصی” متمرکز بر رمزنگاری دارند.
براساس این دفترچه، مبتکران رمزنگاری شامل سیستم عامل های تجارت دیجیتال، متولیان و کیف پول ها هستند. ارائه دهندگان خدمات مالی از دارایی های رمزنگاری شده یا فناوری بلاکچین استفاده می کنند. موسسات مالی ای که به مشتریانی که در فضای دارایی های دیجیتال و خدمات زیرساخت بلاکچین درگیر هستند خدمت می کنند.
در این سند آمده است:
“اصطلاح” مبتکران رمزنگاری “به طور کلی به شرکت هایی گفته می شود که در بخشی از اقتصاد که با دارایی های رمزنگاری و فناوری دفتر توزیع شده سرو کار دارند و معاملات انجام می دهند.”
قابل ذکر است، ETF پیشنهادی به طور مستقیم یا از طریق مشتقات در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری نخواهد داشت و همچنین از هرگونه معامله با پیشنهادات اولیه کوین جلوگیری خواهد کرد.
سالهاست که Bitwise در بحث رمزنگاری ETF پیشتاز بوده است. در ژانویه 2020 ، مدیر صندوق پس از اقدامی مشابه برنامه دیرینه Bitcoin ETF خود را قفل کرد. در آن زمان ، Bitwise گفت که قصد دارد پرونده را “در یک زمان مناسب” دوباره تشکیل دهد.
این زمان می تواند نزدیک باشد زیرا موسسات بیشتری سوار باند بیت کوین می شوند. دارایی دیجیتال ماه ها به لطف موج جدیدی از خریداران شرکت ها و موسسات در حالت تجمع بوده است. روز دوشنبه، تسلا تأیید کرد که بخش زیادی از ترازنامه خود را به BTC اختصاص داده است، و شاید تبدیل به بالاترین خریدار تاریخ شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا