اخبار ارز دیجیتال

BlockTower ماه دیگر روند صعودی را برای بازار رمزنگاری تخمین می زند

فصل رونق رمزنگاری چه مدت طول می کشد؟ آری پاول، مدیر ارشد اطلاعات در BlockTower Capital، فکر می کند این بازار گاوی حداقل 9 ماه دیگر زمان دارد.
در 4 فوریه در یک توییت، پاول گفت که این صنعت در حال حاضر در “هفتمین دوره بازار گاوی رمزنگاری” است.
او افزود:
“این جایی است که ما دچار سردرگمی می شویم. BTC بالا می رود، سپس هنگامی که BTC نفس می کشد، ETH و برخی از کوین های بزرگ و کوچک.
نظرات Paul به بازار کلی رمزنگاری، از جمله Bitcoin و altcoin ها اشاره دارد. پاول بازار گاوی را آغاز کرد. زمانی که بازار رمزنگاری در سال 2018 به پایان رسید، وی در پست دیگری در توئیتر گفت: ” صبر کنید، این روند گاوی مشخصاً کارهای بیشتری برای پیشرفت دارد! “…. .

بازار گاوی سال 2017 به عنوان دوره قابل توجهی از رونق قیمت دارایی ها برای فضای رمزنگاری، چندین بار مورد اشاره قرار گرفته است، که در نهایت شامل رسیدن بیت کوین به بالاترین رقم قبلی خود در نزدیکی $ 20،000 در دسامبر همان سال و به دنبال آن سقوط بازار 2018 بود. بیت کوین در دسامبر سال 2020 رکورد بالا خود را در سال 2017 شکست.
پاول در مورد اجرای روند گاوی رمزنگاری شده، در پاسخ به اظهار نظر در مورد یکی از توییت های خود گفت: “از نظر زمانی، حدس من این است که ما 9 ماه وقت داریم.” وی افزود: “حدس من این است كه BTC بین 100 تا 400 هزار دلار خاتمه می یابد و آلت کوین ها بهتر عمل می كنند.”
در مورد امروز، پاول عملکرد احتمالی بیشتری را از altcoins ذکر کرد و مانع نوسانات قابل توجه Bitcoin شد. وی گفت: “تا زمانی که BTC در حال تحکیم است، من انتظار دارم که آلت ها عملکرد منطقی خود را ادامه دهند.” وی افزود: “در برخی از مواقع ، BTC حرکت سهموی دیگری را آغاز می کند و به احتمال زیاد از حرکات دیگر بهتر خواهد بود.” “این حرکت باعث افزایش بعدی خواهد شد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا