اخبار ارز دیجیتال

فرماندار BoE: ارزهای رمزنگاری شده در دراز مدت شکست می خورند

رئیس بانک مرکزی انگلیس معتقد است که ارزهای رمزپایه موجود به دلیل ویژگی های محرمانه در طولانی مدت شکست خواهند خورد.

اندرو بیلی، رئیس بانک مرکزی انگلیس فکر می کند بعید است نسل فعلی دارایی های رمزنگاری فاقد طرح و ساختار لازم برای اطمینان از بقای نظارتی در طولانی مدت باشد.

رئیس بانک مرکزی انگلیس

بیلی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا ارزهای رمزپایه به صورت طولانی مدن باقی می مانند یا خیر جواب داد:

«آیا ارزهای رمزنگاری شده بقای طولانی دارند؟ نوآوری دیجیتال در پرداخت ها – بله. اما آیا به آنچه من می توانم طراحی، حاکمیت و ترتیبات یک ارز دیجیتال پایدار بنامیم، رسیده ایم؟ خیر، فکر نمی کنم ارزهای رمزنگاری شده همانطور که در ابتدا فرموله شده اند، باشند.

بیلی اظهار داشت که سطح حریم خصوصی معاملات ارائه شده توسط دارایی های رمزنگاری باعث نگرانی نظارتی است، با بیان اینکه ایجاد “یک استاندارد حریم خصوصی برای معاملات” به نفع عموم می باشد.

وی گفت: “كل استاندارد حریم خصوصی برای معاملات انجام شده در هر نوع ارز دیجیتال، و منافع عمومی، مسئله بزرگی است كه به چشم می خورد.”

بیلی همچنین نگرانی های خود راجع به حریم خصوصی را به ثبات های مسکو گسترش داد و اظهار داشت:

” مردم اطمینان دارند كه پرداخت هایشان در یك شبکه با ارزش پایدار انجام می شود اما در نهایت به آنچه ما پول فیات می نامیم پیوند دارد كه این پیوند مرتبط با ایالات می باشد.”

اعتماد دیگر اعضای گروه به رمز ارز ها

با این حال، همه کابینه در BoEنگران ارز های دیجیتالی نیستند. در ماه نوامبر، اندی هلدان، اقتصاددان ارشد BoE و عضوی از اعضای کمیته سیاست های پولی، اظهار داشت که دارایی های رمزنگاری شده ممکن است مولفه اصلی “نظام پولی جدید” باشند.

بانک مرکزی انگلیس در میان بسیاری از بانکهای مرکزی است که در زمینه توسعه ارز دیجیتال مورد حمایت خود، در کنار بانک مرکزی اروپا و اخیراً بانک ذخیره هند، تحقیق می کند

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا