اخبار ارز دیجیتال

ریزش حیرت انگیز و بوسه بیت کوین به 47 هزار

قیمت Bitcoin (BTC) طی چند هفته گذشته بسیار قابل ملاحظه افزایش یافته است، اما در 24 ساعت گذشته اصلاح قابل توجهی مشاهده شده است. قیمت BTC با سقوط بیش از 10 هزار دلار از 58 هزار دلار به زیر 48 هزار دلار ، تقریبا 20 درصد اصلاح خورده شد

در اکثر خبرگزاری از فروش بیت کوین های یک نهنگ بزرگ عنوان شده است که در شب گذشته نیز جابجایی بیش از 20هزار بیت کوین به یکی از صرافی های معروف صورت گرفته بود.

این ریزش تا قیمت 47 هزار همراه بیت کوین بود و باعث لیکویید شدن بیش از 1.7 میلیارد دلاری پوزیشن های صرافی های مختلف شد. در صدر این صرافی ها، صرافی بایننس قرار داشت.

هم اکنون قیمت بیت کوین در بازه ی 53 تا 54 هزار نوسانی است و بازار شکل متعادل به خود گرفته است. حالا باید دید در ادامه روند مارکت بعد از این اصلاح نسبتا سنگین چه روندی را طی خواهد کرد.

آلت کوین ها نیز به تبعیت از بیت کوین روند ریزشی را دنبال کردند و ریزش قیمتی زیادی را متحمل شدند.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا