اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران بیت کوین را در بلند مدت از اتریوم موفق تر می بینند

لین آلدن اتریوم را به هواپیمای کنکورد تشبیه می کند: عملیاتی، اما نه به عنوان یک پروژه اقتصادی پایدار”.

یکی از دلایلی که استراتژیست و مدرس سرمایه گذاری لین آلدن در اتر سرمایه گذاری نمی کند، این است که وی شبکه Ethereum را در مقایسه با بیت کوین “یک محصول ناتمام” می داند.

تحلیل اقتصادی آلدن از اتریوم که امروز منتشر شد، شبکه قرارداد هوشمند را با جت کنکورد مقایسه می کند: “تعداد زیادی از توسعه دهندگان هوشمند روی اتریوم کار می کنند”، اما بعید به نظر می رسد در طولانی مدت به یک پروژه اقتصادی پایدار تبدیل شود. وی برخی از ویژگیهای اصلی اتریوم را به عنوان مدرک ادعای خود زیر پا گذاشت و استفاده از بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز را “دایره ای و حدسی” خواند.

علاوه بر این، وی گفت گره های شبکه احتمالاً در معرض خطر حمله متمرکز، اگر قرار باشد برخی از اقدامات دولتی برای گره های شخص ثالث انجام شود” باشند. آلدن گفت كه تنظیم كننده ها “لزوماً Ethereum را سرنگون نمی كنند” اما می توانند با سخت تر كردن برنامه ها، مورد استفاده را تهدید كنند.

آلدن در توییتر نوشت:

“Ethereum در واقع در سال آینده می تواند از نظر قیمت بسیار خوب عمل کند، اما تا زمانی که لایه پایه خود را تغییر دهد، به جای یک محصول نهایی / پایدار، حدس و گمان در توسعه آلفا باقی می ماند.”

دلیل برتری BTC

از طرف دیگر ، مدرس سرمایه گذاری گفت که بیت کوین (BTC)، با عرضه ثابت 21 میلیون کوین، “سیاست پولی خودسرانه” Ethereum را ندارد.

آلدن با اشاره به اینکه برخی از پروژه های ساخته شده در این شبکه منجر به شکست شده است، گفت: “Ethereum باعث جذب بیشتر فرهنگ بازی و آزمایش بیشتر می شود.” “شاید 5 سال دیگر که Ethereum 2.0 برای مدت زمانی در حال کار و فعالیت است، با یک سیاست پولی ثابت برای تمام مدت، می توان آن را تا حد زیادی یک پروژه تمام شده مانند Bitcoin ارزیابی کرد. تا آن زمان، این پروژه آزمایشی است. “

سال گذشته، آلدن گفت که با توجه به کمبود، نصف شدن و پتانسیل رمز ارز بیت کوین “کاملاً سرسخت” می شود تا به عنوان زمینه ای برای تورم عمل کند. وی در تحلیل خود از اتریوم افزود كه بیت کوین را به دلیل “فرصت ریسك / پاداش” ترجیح می دهد و ادعا می كند كه برای تمام نوسانات قیمت کوین، “یك پتانسیل صعودی” وجود دارد.

او گفت: “[بیت کوین] سریع حرکت نمی کند و چیزهای زیادی را خراب نمی کند، اما به آرامی حرکت می کند و تمایل به درست کردن اوضاع دارد.” “هرچه ایده ها و نوآوری های بیشتری در صنعت دارایی های دیجیتال گسترده تر ظاهر شود، توسعه دهندگان بیت کوین باید برای پروتکل و اکوسیستم خود کار کنند.”

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا