اخبار ارز دیجیتال

خریداری 600 میلیون دلار بیت کوین توسط گری اسکیل در یک روز

طبق اطلاعات اخیر در روز دوشنبه معادل 1 بهمن 1399 کمپانی اسکیل 600 میلیون دلار بیت کوین را به ذخایر خود اضافه کرد این خرید گری اسکیل یک رکورد حساب می شود. تا به امروز گری اسکیل بزرگترین سرمایه گذار نهادی بیت کوین شناخته می شود. برخی از فاندامنتال کاران این خرید کمپانی اسکیل را شروعی برای رشدهای بیت کوین دانستند.

لازم به ذکر است کمپانی اسکیل نسبت به خرید بیت کوین رفتاری وسواس گونه دارد و در سال 2019 به صورت مرتب بیت کوین خریداری می کرد اما در اوایل سال 2020 ذخایر بیت کوین خود را کاهش داد تا روز دو شنبه که دوباره به این ذخایر افزود.

با احتساب خرید روز دوشنبه گری اسکیل دارایی های تحت اختیار این کمپانی از نظر بیت کوین حدود 23 میلیون دلار شد که این میزان در سال 2020 جهشی 10 برابری داشت.

به گفته مدیر عامل صرافی کوین کرنر:

” گری اسکیل در سه ماهه چهارم سال 2020 به طور میانگین هر هفته چیزی حددود 251 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد. هفته گذشته این رقم تنها در یک روز به 700 میلیون دلار رسید و امروز هم معادل 1 بهمن خریدی معادل 590 میلیون دلار بیت کوین داشت.”

لازم به ذکر است پس از گری اسکیل سرمایه گذاران دیگری نظیر گلدمن ساکس، جیپی مورگان بلک راک در حال وارد شدن به دنیای کریپتو و به ویژه بیت کوین هستند و تنها 1 درصد سرمایه این افراد می تواند بیت کوین را به مرز 100 هزار دلار برساند.

سیاوش ریاحی

مدرس ارزدیجیتال و بلاکچین، مسلط بر مفاهیم پایه‌ای ارزهای رمزنگاری و تشریح آنها به زبان ساده و قابل فهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا