اخبار ارز دیجیتال

“خرید ارز دیجیتال” اولین تیتر جستجو شده در گوگل

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری جستجوهای “خرید ارز دیجیتال” در گوگل در ژانویه به بالاترین حد خود رسیده است، که بیش از اوج قبلی در اوایل سال 2018 است.
به گفته این شرکت همچنین جستجوهای بیت کوین (BTC) و اتریوم (Ethereum) نیز به بالاترین میزان رسید.
Treyce Dahlem ، تحلیلگر تحقیق در The Tie، به خبرنگاران گفته است”جستجوی نسبی برای اصطلاحات رمزنگاری محبوب در بالاترین سطح تاریخ Google قرار دارد.”

او ادامه داد:

“علاقه به ارزهای رمزنگاری شده در حال رشد است و سرمایه گذاران جدید به دنبال بهترین راه برای ورود به اکوسیستم هستند. “
به نظر می رسد روند جستجوی انفجاری با افزایش علاقه خرده فروشی Ethereum و altcoin ها مرتبط است. قیمت Ether (ETH) از ابتدای سال تاکنون دو برابر شده است، و به تازگی به بالاترین رقم همیشگی بالای 1500 دلار رسیده است.

در همین حال، کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در ژانویه برای اولین بار به یک تریلیون دلار رسید. در حالی که اوج اولیه بیشتر به دلیل بیت کوین بود ،altcoin ها طی ماه گذشته با شدت بیشتری از ارزیابی تریلیون دلاری پشتیبانی کرده اند. در این روند، نرخ تسلط بیت کوین از بالاترین میزان 72٪ در اوایل ژانویه به 62٪ کاهش یافته است.
روند جستجوی گوگل گاهی اوقات با حرکت در بازار ارزهای رمزنگاری شده مرتبط است. جستجوی نسبی بالاتر، آگاهی خرده فروشی از دارایی های دیجیتال را نشان می دهد.
تعامل رسانه های اجتماعی پیرامون رمزنگاری نیز سر به فلک کشیده است. در توییتر، حجم کلی توئیت اختصاص داده شده به ارز رمزنگاری شده در ژانویه به 3.3 میلیون نفر رسید، در حالی که در سپتامبر 2020 ، 1.3 میلیون نفر بود. حجم کلی توئیت ژانویه 181 درصد بیشتر از سال قبل بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا