اخبار ارز دیجیتال

چین قوانین نهایی ضد انحصاری را برای شرکت های بزرگ فناوری و پرداخت منتشر می کند

چین دستورالعمل های جدیدی را برای کمک به نبرد ضد انحصار علیه غول های فناوری ارائه داده است.
در 7 فوریه، دولت برای تنظیم بازار قوانین نهایی را، برای فشار ضد انحصار علیه غول های تجارت الکترونیکی و پرداخت مانند Alibaba ، Ant Group و Tencent منتشر کرد.
این راهنما به طور خاص “اپراتورهایی را ارائه می دهد که محل های تجاری، تطبیق معاملات، تبادل اطلاعات و سایر خدمات بستر اینترنتی را فراهم می کنند.” این کار بر اساس تلاش های اخیر SAMR و بانک چین برای صنعت گسترده تر فناوری استوار است، در حالی که این کشور به پیشبرد ارز دیجیتالی بانک مرکزی خود ادامه می دهد، به طور خاص سیستم عامل های پرداخت را هدف قرار می دهد.
هفته گذشته ، گزارش شد که گروه Ant برای بازسازی تجارت خود به توافق رسید. این شرکت شاهد بود که دولت چین در ابتدای پاییز تحت نگرانی های مشابه از انحصار احتمالی گروه و انتقاد بنیانگذار جک ما از مقررات مالی چین ، پیشنهاد اولیه خود را تعطیل کرد.
مقامات چين و آمريكا در حال انجام كارزارهاي مشابهي هستند تا سواستفاده هاي گسترده صنعت را در ميان بازيكنان بزرگ صنعت تكنولوژي تحت فشار قرار داده و کاهش دهند.
اقدامات ضد رقابتی شرکت های بزرگ فناوری اغلب با دستکاری داده ها اتفاق می افتد، که برای کشف و پیگرد قانونی قوانین جدید نیاز به فناوری های جدید دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا