اخبار ارز دیجیتال

معامله گر “Coin Signals” از طرف CFTC با اتهاماتی روبرو می شود

برای جرمی اسپنس ، معروف به “Coin Signals” ، اوضاع بدتر می شود.
کمیسیون معاملات آتی کالاها از اتهامات کلاهبرداری مدنی علیه اسپنس برای طرح سرمایه گذاری خود رونمایی کرده است که ادعا می شود بیش از 5 میلیون دلار بیت کوین (BTC) سرمایه گذاران را بر اساس اظهارات غلط یا گمراه کننده سرمایه گذاری کرده است.
همانطور که Cointelegraph گزارش داد، وزارت دادگستری اوایل امروز اسپنس را به اتهام کلاهبرداری مفتولی و کلاهبرداری کالایی که حداکثر مجازات آنها تا 30 سال است، دستگیر کرد.
شکایت مدنی CFTC به نظر می رسد سود ناخواسته Spence را به سرمایه گذاران بازگرداند و Spence را از تجارت با سود کالایی منع کند.
در حالی که اخباری از این دست باعث انگ زدن به صنعت رمزنگاری می شود، CFTC، به نوبه خود، اهداف خود را به عنوان تلاش برای حفظ صداقت بازارهای دارایی دیجیتال تبلیغ می کند. در انتشار کمیسیون به نقل از وینسنت مک گوناگل ، سرپرست مجری اجرای احکام، وی اظهار داشت: “طرح های متقلبانه، مانند آنچه در این مورد ادعا می شود، یکپارچگی و توسعه بازارهای دارایی دیجیتال را تضعیف می کند و مشتریان را از طریق درآمد خود فریب می دهد.”
در اکتبر سال 2020 ، CFTC و DoJ اقدامات مشابه همزمان را با اتهامات مدنی علیه BitMEX و اتهامات کیفری علیه چهار نفر از مدیران بورس اعلام کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا