اخبار ارز دیجیتال

Coinbase دچار قطعی برق می شود

در تاریخ 29 ژانویه، تعدادی از کاربران Coinbase مشکلات مربوط به عملکردهای خرید و فروش این سیستم عامل را گزارش کردند. مشکلات Coinbase فقط یک روز پس از ممنوعیت خرید سهام GameStop به دلیل افزایش قیمت سهام در Robinhood بوجود آمد. یک پست اخیر در وبلاگ نشان می دهد که مشکلات Coinbase ناشی از قطع برق بود و نه ممنوعیت 8عمدی برای تریدرها.
Coinbase در 5 فوریه در پستی گفت: “بین ساعت 4:25 صبح و 9:31 صبح روز جمعه 29 ژانویه، api.coinbase.com قطع شد”. در این مدت ویژگی های خرید، فروش و معاملات رمزنگاری به طور متناوب در دسترس بود. “این پست اضافه کرد، که کاربران صرافی حرفه ای آن، Coinbase Pro ، هنوز هم می توانند به سیستم عامل وارد شوند.
علت مشکلات موجود در Coinbase مشکلات رمزنگاری قیمت داده ها است. پست وبلاگ با جزئیات توضیح می دهد: “این به سرعت به عنوان مشکلی از یک Redis که برای ذخیره نرخ های ثابت برای تبدیل ارز استفاده می شود مورد استفاده قرار گرفت.” “این نرخ های spot برای تبدیل تخمین زده شده بین ارزها استفاده می شود، که در آن برای طیف وسیعی از عملکردها مانند نمایش ارزش نمونه کارها، مورد بررسی قرار می گیرد.”
تیم فنی Coinbase چندین گزینه را امتحان کرد و در نهایت راه حل مناسب را یافت، که عملکرد را دوباره بر روی سیستم عامل زنده کرد. این پست همچنین با ایجاد جدول زمانی از وقایع مربوط در هنگام اختلال فنی، به عمق بیشتری فرو رفت.
در نتیجه مواردی که در جدول زمانی وقایع شرح داده شده است، خاطرنشان کرد: “هر درخواستی که به داده های نرخ ارز متکی بود ، ناموفق بود و بنابراین کاربران قادر به دسترسی به قابلیتهای مهم سایت ما نبودند.”
Coinbase چندین تغییر را که تیم برای پیشرفت در آینده اعمال کرده است ، ذکر کرد. مشکلات بستر های نرم افزاری برای Coinbase بیگانه نیست. که در گذشته مشکلات اتصال زیادی را تجربه کرده است. در نوامبر سال 2020 ، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، در توییتر درباره کار این شرکت در زمینه حل مشکلات آن توئیت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا