اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده Crypto Celsius پاداش پرداخت کرده است

سلسیوس، یک پلت فرم متمرکز برای وام ارز رمزنگاری شده، ادعا می کند بیش از 250 میلیون دلار پاداش به 415000 کاربر خود پرداخت کرده است که این امر رشد سریع پروتکل های وام بلاک چین را تأیید می کند.
سلسیوس در بیانیه مطبوعاتی روز دوشنبه اعلام کرد که این رشد قابل توجه شرکت در دو سال گذشته را برجسته کرده است. این شرکت گفت: “سلسیوس همچنان یکی از سریعترین رشد در امور مالی است زیرا هفته به هفته به نقاط عطفی جدید دست می یابد.”
برخلاف پروتکل های مالی غیرمتمرکز، سلسیوس گزینه متمرکز ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده را روی سیستم عامل خود واریز کنند. دارایی های سپرده شده به بورس ها و سازندگان بازار وام داده می شود و اکثریت قریب به اتفاق پرداخت سود به سپرده گذاران توزیع می شود.
گفته می شود که در نوامبر سال 2020 ، سلسیوس بیش از 80 میلیون دلار پاداش رمزنگاری به سپرده گذاران پرداخت کرده است. براساس بیانیه مطبوعاتی روز دوشنبه، به نظر می رسد این رقم بیش از سه برابر شده است.
کاربران سلسیوس توانایی کسب پاداش هفتگی حداکثر 18.5٪ بازده درصد سالانه بیش از 40 دارایی رمزنگاری را دارند. این شرکت اکنون بیش از 8 میلیارد دلار دارایی ارز رمزنگاری شده را مدیریت می کند.
الکس مشینسکی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سلسیوس، گفت:
“سلسیوس ساخته شده است تا در جهت منافع جامعه عمل کند، و ما به طور مداوم خدمات مالی صادقانه، شفاف و پاداش دهنده ارائه می دهیم.”
رشد مداوم سلسیوس به ماشینسکی کمک کرد تا در سال 100 در Top 100 قرار گیرد. مشینسکی نه تنها به قرار دادن شبکه سلسیوس در نقشه در سال 2020 کمک کرد بلکه در تأمین 20 میلیون دلار سرمایه گذاری اضافی از بیش از 1000 سرمایه گذار نقش مهمی داشت. رمز اصلی بومی این پلتفرم ، CEL ، سال گذشته بسیار بهتر از ارزهای رمزپایه اصلی عمل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا