اخبار ارز دیجیتال

اظهارات مدیر عامل CryptoQuant در مورد روند بیت کوین

خرید و فروش های اخیر بیت کوین (BTC) از Coinbase یادآور روزهای“proof-of-keys” است و به گفته مدیر عامل CryptoQuant، کی یانگ جو، می تواند نشانه ای از آینده صعودی بیت کوین باشد.
داده های شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده نشان می دهد که بیش از 15200 BTC که در حال حاضر بیش از 515 میلیون دلار ارزش دارد در 31 ژانویه از Coinbase برداشت شده است.
وی همچنین به این واقعیت اشاره کرد که تقسیم کیف پول حاوی 15000 BTC به کیف پولهای حاوی 1000-5000 BTC باعث افزایش هزینه های امنیتی می شود. بعلاوه، بیشتر نقل و انتقالات داخلی با مقادیر دور مانند 1000 تا 5000 بیت کوین انجام می شود، در حالی که این انتقال شامل گروههای عجیب 1.265، 2.391 و 1.957 BTC بود.

در مورد اینکه چرا جریان های Coinbase یک نشانه صعودی برای ارز رمزپایه برتر است، Ki Young Ju با گفته قبلی خود که در 18 دسامبر به صورت پست انتشار داد می گوید “اگر Coinbase مقدار قابل توجهی بیت کوین را به کیف پول های سرد دیگر منتقل کند، این معاملات غیر صرافی OTC را نشان می دهد.
“از آنجا که قیمت در نهایت در مبادلات تعیین می شود، حجم گسترده معاملات غیر صرافی به عنوان یک سیگنال صعودی در نظر گرفته می شود. این معاملات شامل معاملات فرابورس هستند. “
ورود کند موسسات به بخش ارزهای رمزنگاری شده به افزایش مشروعیت بخش رمزنگاری کمک می کند و به نظر می رسد سطح مشخصی از قیمت BTC را پشتیبانی می کند زیرا عرضه موجود همچنان در کیف پولهای سرد نگهداری می شود. .
در حالی که رسانه ها به کاهش قیمت بیت کوین، به عنوان نشانه ای که یک بار دیگر حباب BTC ظاهر شده است، از 42000 دلار به زیر 30،000 دلار اشاره داشتند ،خرید 4000 BTC در تاریخ 1 فوریه نشان می دهد که موسسات در عوض این موضوع را فرصتی برای خرید می دانند و در حال استفاده کامل از این فرصت خرید هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا