اخبار ارز دیجیتال

دن تاپيرو صندوق سرمايه گذاري 200 ميليون دلاري براي شركت هاي رمزگذاري در مراحل پاياني راه اندازي كرد

سرمایه گذار کلان، دن تاپیرو، صندوق 200 میلیون دلاری را راه اندازی کرده است که قصد دارد در اکوسیستم دارایی های دیجیتال در شرکت های مرحله متوسط ​سرمایه گذاری کند.
بر اساس اعلامیه ارائه معافیت اوراق بهادار که امروز در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC منتشر شده است، تاپیرو و شرکای Holdings مایکل دوبیلیر و استن میروشننیک به سازمان تنظیم مقررات اعلان رشد 200 میلیون دلاری رمزنگاری و بلاکچین را داده اند. شرکت ها تشکیل پرونده نشان می دهد که این صندوق در حال حاضر 124 میلیون دلار از سرمایه اصلی را فروخته است.
پرونده SEC اظهار داشت: اولین فروش صندوق 10T در تاریخ 29 ژانویه اتفاق افتاد و 76 میلیون دلار باقی مانده است که به فروش می رسد. بعلاوه ، این صندوق 200،000 دلار هزینه کاریاب دارد.
تاپيرو در مورد صندوق سرمايه گذاري در پادكست آنتوني پمپليانو در ماه نوامبر صحبت كرد و گفت كه او و “گروهي از شركاي” در حال خريد سهام خصوصي در شركت های مرتبط با دارايي هاي ديجيتال هستند. وی به طور خاص از شرکت FinTech Figure Technologies، مبادله رمزنگاری Kraken و صادر کننده پایدار Bitcoin Paxos به عنوان شرکت های احتمالی برای سرمایه گذاری نام برد.
بنیانگذار 10T Holdings با سرمایه گذاری بیگانه نیست، اما قبل از رونق رمزنگاری ، قسمتی از تجارت او طلا بود. تاپيرو در سال 2009 به تأسيس Gold Bullion International كمك كرد و فعالانه در مورد پتانسيل اكوسيستم رمزنگاري، از جمله Bitcoin (BTC) ، با تسريع در تصويب دارايي هاي ديجيتال صحبت مي كرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا