اخبار ارز دیجیتال

ارائه دهنده لینک بازار Darknet ادعا می کند حساب اهدا کنندگان بیت کوین خود را مسدود کرده است

مدیر dark.fail ، یک وب سایت ارائه دهنده پیوندهای تأیید شده به بازارهای darknet، ادعا می کند که صرافی های حساب های اهدا کننده بیت کوین را پس از اجرای سیستم علامت گذاری معاملات Chainalysis می بندند.
**دارک نت (به انگلیسی: Dark Net) شبکه‌ای شخصی و پوشیده‌است که ارتباطات آن فقط به صورت ارتباط یک زوج معتمد یعنی کاربر به کاربر (دوست به دوست) یا (F2F) است که از پروتکل‌ها و پورت‌های غیر استاندارد استفاده می‌کند.
دارک نت‌ها متمایز از دیگر شبکه‌های رایج کاربر به کاربر هستند به‌طوری‌که اشتراک‌گذاری به صورت anonymous (مخفی بودن آدرس IP) است.
مدیر در یک توییت ادعا کرد که دو اهدا کننده بیت کوین به وب سایت، حساب هایی که توسط صرافی هایی که اخیراً سرویس جدید نظارت بر بلاک چین Chainalysis را اجرا کرده اند مسدود شده است.
وی معتقد است که ارتباطی بین بسته شدن حساب و انتقاد جدی آن از Chainalysis وجود دارد، با این حال ممکن است حساب ها به دلیل پیوند به darknet به طور خودکار علامت گذاری شوند. در حالی که می توان از سایت به عنوان دروازه ورود به darknet دیدن کرد.
در ژانویه 2020 ، مدیر اداری شرکت تحلیلی، بلاکچین را متهم کرد که “سرقت” وجوه مشتری را که به دلیل مشکوک بودن فرآیندهای KYT مشخص شده بود، امکان پذیر کرده است.
وب سایت حذف شده است، که اکنون فقط مشارکت هایی را در قالب کوین Monero می پذیرد.
Chainalysis KYT را به عنوان “یک راه حل نظارت و انطباق معاملات ارز رمزنگاری شده خودکار ،” توصیف می کند که برای تشخیص الگوهای نشان دهنده “فعالیت پر خطر” استفاده می شود. در حال حاضر توسط بیش از 150 شرکت در 40 کشور مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. Chainalysis همچنین در تحقیقات گذشته به کمک دولت به شکسته شدن یک شبکه معروف باج افزار کمک کرده است.
در حالی که وضعیت dark.fail به عنوان “روزنامه نگار ناشناس” قابل بحث است، این گزارش در فضایی منتشر می شود که می توان روزنامه نگاران را به عنوان فعالیت های مجرمانه برچسب گذاری کرد. روز دوشنبه ، نامه ای که توسط ACLU و دیگر گروه های دفاع از حقوق مدنی امضا شد، از وزارت دادگستری آمریكا خواستار رد اتهامات علیه جولیان آسانژ ، بنیانگذار WikiLeaks شد، و كیفرخواست خود را به “تهدید جدی برای آزادی مطبوعات” تشبیه كرد.
طبق آمار ارائه شده توسط alexa.com ، dark.fail یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان لینک بازار darknet در اینترنت است که از نظر بازدید وب سایت در رتبه 52345 جهانی قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا